چرا هاست برتینا چرا ثبت دامین برتینا چرا تبلیغ در گوگل برتینا چرا پایشگر برتینا چرا سرورهای برتینا

اطلاعات قانونی شرکت

شماره ثبت شرکت: 219894
کد ملی شرکت: 10102611963
سال تاسیس: 1383
نوع شرکت: سهامی
امارات متحده عربی:
شماره مجوز فعالیت: 21011582
گواهی احراز صلاحیت: 22524

تماس با سرپرستی
هاست

تفاوت کنترل پنل ها

میزبانی
 
هاست های ویندوز:
کنترل پنل DotNetPanel همانگونه که از نام آن نیز پیداست تنها کنترل پنلی می باشد که بطور کامل بر اساس تکنولوژی جدید و فوق العاده ماکروسافت که همان Net Framework می باشد پیاده سازی شده است و  بر خلاف دیگر کنترل پنل ها سازگاری بسیار بالایی با انواع ویندوز شامل windows 2003 و  windows 2008 و همچنین زبان برنامه نویسی ASP.Net دارد. اما کنترل پنل های دیگر به این دلیل که بر اساس زبان های مانند Perl و یا C تهیه شده اند در این زمینه چندان موفق عمل نمی نمایند. همچنین با توجه به پشتیبانی خوب ویندوز از زبان PHP این کنترل پنل در این زمینه نیز بسیار کارامد می باشد. در هاست های ویندوز کنترل پنل Plesk نیز کنترل پنل بسیار مناسبی می باشد اما با توجه به ضعف های شدید آن در چند نسخه اخیر و همچنین سرعت بسیار پایین آن نمی توان آنرا رقیب خوبی برای کنترل پنل DotNetPanel معرفی نمود. اما علت اینکه بسیاری از شرکت های هاستینگ از  DotNetPanel استفاده نمی نمایند این می باشد که ، 1) این سیستم  با توجه به امکانات بسیار بالای آن دارای قیمت بالایی می باشد و باعث افزایش هزینه های شرکتهای هاستینگ می شود و 2) اینکه با توجه به امکانات این کنترل پنل نصب و راه اندازی آن در مقایسه با دیگر سیستم ها مانند Plesk بسیار پیچیده تر بوده و نیاز به دانش و تخصص بالایی دارد.

هاست های لینوکس:
در هاست های لینوکس کنترل پنل هایی مانند Plesk و cPanel دارای قدرت و امکانات بسیار مناسبی می باشد و می توان انها را رقبایی در یک سطح معرفی نمود که توانسته اند گوی سبقت را از کنرل پنل های رایگان و غیر رایگانی چون DirectAdmin و LxAdmin بربایند و در این زمینه حرف اول را بزنند.

نتیجه گیری:
بر اساس مقایسه زیر براحتی می توان فهمید که در کنترل پنل های تحت ویندوز کنترل پنل DotNelPanel براحتی توانسته است گوی سبقت را از رقبایی چون Helm و یا Plesk برباید اما در کنترل پنل های تحت لینوکس کنترل پنل cPenel و Plesk دارای توانایی بسیار بالایی می باشد. این نکته هائز اهمیت می باشد  که پس از مراجعه به وب سایت های کنترل پنل های Helm و H-Speare متوجه می شویم که این دو کنترل پنل توسط شرکت سازنده کنترل پنل Plesk که همان شرکت Parallels می باشد خریداری شده اند و دیگر نسخه های آنها بروز نمی شوند و بر اساس اعلام شرکت Parallels این دو کنترل پنل بزودی از چرخه فعالیت خارج خواهند شد.

شرکت برتینا:
شرکت برتینا با توجه به سیاست خود که همانا بالاترین کیفیت با مناسبترین قیمت می باشد تمامی سیستم های بالا را آزموده است و پس از بررسی های فراوان اقدام به ارائه کنترل پنل های کنونی نموده است. شایان ذکر است کنترل پنلهای Hosting  Controller و Plesk تحت ویندوز  با توجه به ضعف های آنها از ابتدای سال 2009 میلادی دیگر به مشتریان جدید برتينا ارائه نمی شوند و تنها بر روی سرورهای قدیمی اجرا می شوند .همچنین کنترل پنل های Helm و H-Speare با توجه به اعلام شرکت پاراللز مبنی بر حذف آنها از چرخه فعالیت به طور کامل از سرویس های برتینا حذف گردیده اند  درحال حاضر تنها کنترل پنل های cPanel و Plesk تحت لینوکس و   DonNetPanel تحت ویندوز توسط برتینا ارائه می شوند

بازگشت به صفحه هاست

 
میزبانی   هاستينگ
هاست

مقایسه کنترل پنل های معتبر جهان

میزبانی
 
  Plesk cPanel Helm Hosting Controller Dot Net Panel H-Sphere
امنیت  
سادگی استفاده        
امکانات        
سرعت        
 استفاده از منابع Ram-CPU        
پایداری        
مناسب برای ASP.Net   -  
مناسب برای PHP
بروز رسانی        
Multi Server  - - دارد دارد دارد
Load Balancing  - - - دارد -  
قیمت گران  متوسط  ارزان  متوسط  گران  گران 
آدرس سایت
Demo(نسخه نمایشی)
سایت
Demo
سایت
Demo
سایت
Demo
سایت
Demo
سایت
Demo
سایت 
Demo
کلی
 
میزبانی   هاستينگ
هاستینگ

تفاوت ویندوز و لینوکس

میزبانی
 
  ویندوز لینوکس
کنترل پنل DotNetPanel cPanel/Plesk
وب سرور IIS Apache
پایگاه های داده Mysql/SQL Server Mysql
قیمت
مناسب برای ASP.Net ندارد
مناسب برای PHP
 
میزبانی وب   هاست و دامین
هاست

راهنمای کنترل پنل هاستينگ

میزبانی وب
 
 راهنماي  ( DotNetPanel)
 راهنماي ( Plesk)  
 راهنماي ( cPanel)
 راهنماي ( H-Sphere)
 راهنماي ( Hosting Controller)
 راهنماي ( Helm )

 
هاست   هاست و دامین
نمایندگی فضا اجاره ارزان هاست ثبت سایت هاستینگ میزبانی فروش سرور ایران میزبان و دامنه و دومین خرید وب مستر دامین فضای وب لینوکس بهترین میزبانی سایت ایرانی ویندوز قیمت میهن نمایندگی چیست پرشین ایران خرید دامنه و فروش و دامین ثبت خدمات خدمات ساب دومین میهن ارزان اجاره فضا ارزانترین هوست با کیفیت هاستينگ ميزباني ميزبان ریسلر ریسلری دیتاسنتر دیتا سنتر php asp cpanel plesk helm whois host hosting
 

برخی مشتریان برتینا