لوگوی مایکروسافت
ارزش یک تریلیون دلاری برای مایکروسافت
آوریل 29, 2019
گوگل و edge
گوگل خبر مسدود سازی مرورگر جدید Edge را رد کرد
می 1, 2019
توییتر

10 درصد کاربران توئیتر، 80 درصد توییت ها را می نویسند

توییتر

در آمریکا تحقیقی بر روی افرادی که در توئیتر فعالیت دارند انجام شده است و مشخص شده که افراد بزرگسال بیشترین استفاده از توئیتر را دارند.

مرکز تحقیقاتی Pew در این مطالعه، جامعه آماری و رفتار کاربران توئیتر را مورد بررسی قرار داده است که نتایج آن بر اساس پاسخ های 2791 کاربر توئیتر در ایالات متحده آمریکا بدست آمده است.

یافته های کلیدی:

اطلاعات بیشتر در مورد فعال ترین کاربران توئیتر:

بیشترین محتویات منتشر شده توسط کاربران آمریکایی در توئیتر، از تعداد کمی از اکانت ها بوده است. این مطالعه نشان میدهد که 80 درصد توئیت ها توسط 10 درصد از کابران آمریکایی منتشر شده است. این در حالی است که هر کاربر به طور میانگین در هر ماه فقط 2 توئیت منتشر می کند.همچنین این تحقیق نشان میدهد که 10 درصد از فعالترین کاربران، زنان هستند. دنبال کنندگان و دنبال شوندگان این کاربران اغلب افرادی هستند که دارای فعالیت کمی هستند. این افراد به طور متوسط 138 توئیت در ماه منتشر میکنند.

تعداد کاربران آمریکایی توئیتر نسبت به جمعیت این کشور:

تفاوت قابل توجه ای بین کاربران بزرگسال آمریکایی که در توئیتر هستند و آنهایی که در توئیتر نیستند، وجود دارد. کاربران جوان توئیتر، جوانتر از میانگین سنی بزرگسالان آمریکا است و نزدیک به 3 برابر کاربران 50 سال هستند(73 درصد جمعیت کاربران توئیتر را تشکیل می دهند) و 23 درصد دیگر، کاربران 50 سال به بالا هستند.  

عمده کاربران آمریکایی توئیتر تحصیلات دانشگاهی دارند و حداقل 42 درصد آنها دارای مدرک لیسانس هستند. که سهم 31 درصدی از کل جمعیت آمریکا را شامل می شوند.

مطلب مرتبط  بازاریابی در توییتر را جدی نگیریم!

از لحاظ درآمد خانوار، درصد بالایی را کاربرانی تشکیل می دهند که درآمد خانوار آنها در سال بیشتر از 75000 دلار می باشد که 41 درصد کاربران توئیتر و 31 درصد کل جمعیت آمریکا را شامل می شوند.

این مطالعه در تاریخ 21 نوامبر 2018 از میان 2791 کاربر بزرگسال توئیتر در آمریکا توسط مرکز تحقیقاتی Pew انجام شده است.

تبلیغ در گوگل برتینا

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

امتیاز / 5. تعداد نظرات :

اولین نظر را شما ثبت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *