رقابت نابرابر
چگونه یک سایت نوپا و کوچک با سایت های معتبر رقابت کند؟
اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۸
مهاجرت به گوگل
شرایط کاری مهاجرین در شرکت گوگل چطور است؟
اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۸
استخدام در گوگل

استخدام در گوگل سخت نیست!

استخدام در گوگل!!! برای ما ایرانی ها شاید کمی سخت باشد که تصور کنیم می توانیم در یک کمپانی بسیار بزرگ مانند گوگل استخدام شویم. اولین دلیلش ایرانی بودن ما و دلیل دیگرش هم این است که تصور میکنیم برای استخدام در گوگل حتما باید یک فرد نابغه و با توانایی های خارق العاده، با مدارک دانشگاهی بالا از بهترین دانشگاه های دنیا باشیم و بتوانیم به عنوان مثال در زمینه برنامه نویسی یا شبکه، سخت ترین و پیچیده ترین کارها را انجام دهیم و یا حتماً بتوانیم ابداعات و اختراعاتی داشته باشیم.

در ویدئوی زیر که توسط گوگل منتشر شده است، شرایط و نحوه استخدام در گوگل توسط کارشناسان آن توضیح داده شده است. در صورتیکه در رویاپردازی های خود به دنبال استخدام در گوگل هستید، پیشنهاد می کنیم ویدئوی زیر را مشاهده کنید.

 

در ادامه توضیحات ویدئو و برای تغییر ذهنیت شما در این مورد باید به این موارد اشاره کرد که گوگل تنها به دنبال فردی است که بتواند یاد بگیرد، توانایی کار تیمی داشته باشد، چون محیط کاری گوگل به شدت به صورت تیمی بوده و هیچ یک از محصولات یا خدمات آن به صورت فردی ایجاد، مدیریت، کنترل و پشتیبانی نمی شود و به این نکته هم دقت کنید که مدرک دانشگاهی به هیچ عنوان برای گوگل مهم نیست و تنها باید برای شغل درخواستی توانایی های لازم را داشته باشید.

 

تبلیغ در گوگل برتینا
The following two tabs change content below.

شبنم قرشی

Google Adwords Administrator & Content Development Specialist at Bertina
مطلب مرتبط  پروژه AMP چیست و چرا باید از آن استفاده کنیم؟