الگوریتم های موتورهای جستجو
الگوریتم موتور جستجو چیست؟
دسامبر 16, 2017
الگوریتم های گوگل
به روز رسانی الگوریتم های گوگل
دسامبر 23, 2017
SEO

انواع SEO از لحاظ نوع عملکرد

انواع SEOSEO اصولی برای ارتقای رتبه بندی وب سایت شما در موتورهای جستجو می باشد که توسط اکثر شرکت ها اعم از کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد.

درواقع SEO روشی است که از طریق آن یک کسب و کار و یا وب سایت می تواند محبوبیت بیشتری را در بین مصرف کنندگان به دست آورد و با نمایش بیشتر و مناسب تر، سود خود را افزایش دهد.

در زیر به معرفی سه تکنیک SEO می پردازیم :

سئو کلاه سفید :

یکی از محبوبترین تکنیک های SEO می باشد که استفاده از روش ها و تکنیک های معمول آن با پیروی از دستورالعمل های موتورهای جستجو  سبب ارتقای رتبه بندی وب سایت می شود. از برخی از تکنیک های سئو کلاه سفید میتوان ایجاد محتوای با کیفیت و استاندارد، استفاده از بک لینک های طبیعی، بهینه سازی اصولی HTML را نام برد.

ارتقای رتبه بندی از طریق پیروی تکنیک های سئو کلاه سفید تدریجی اما با ثبات و پایدار خواهد بود.

سئو کلاه سیاه :

تکنیکی از SEO می باشد که در آن با استفاده از ضعف های الگوریتم های موتورهای جستجو رتبه بندی وب سایت ارتقا داده می شود. این تکنیک ها از دستورالعمل های موتورهای جستجو به خصوص گوگل پیروی نمی کنند برخی از این تکنیک ها عبارتند از استفاده از کلمات بدون محتوا به صورت مکرر، استفاده از لینکها و متون به صورت پنهان ، خرید بک لینک و…

با استقاده از تکنیک های سئو کلاه سیاه رتبه بندی وب سایت به سرعت ارتقا میابد اما این ارتقا کوتاه مدت و ناپایدار خواهد بود و سایت پس از ندتی دچار پنالتی خواهد شد. پنالتی شدن ممکن است به صورت کاهش رتبه سایت و یا حذف سایت از نتایج موتورهای جستجو انجام شود.

مطلب مرتبط  سرعت سایت و افزایش آن در 11 گام سریع

سئو کلاه خاکستری :

تکنیکی می باشد که در آن از تکنیک های سئو کلاه سیاه و سئو کلاه سفید به صورت ترکیبی استفاده می کنند .اغلب شرکت ها با توجه به تحت فشار قرار گرفتن برای ارائه نتیجه در زمان اندک برای سئوی سایت و بهینه سازی موتورهای جستجو از سئو کلاه خاکستری استفاده می کنند این بدان معنا است که آن ها از تکنیک های موجود در سئو کلاه سیاه و سئو کلاه سفید را باهم استفاده می کنند.

تبلیغ در گوگل برتینا

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

امتیاز / 5. تعداد نظرات :

اولین نظر را شما ثبت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *