لوگوی هواوی
جدال هواوی و دولت آمریکا ادامه دارد!
اسفند ۱۵, ۱۳۹۷
لوگوی اپلیکیشن shareit
باگ امنیتی SHAREit و دسترسی هکرها به اطلاعات کامل شما
اسفند ۱۹, ۱۳۹۷
لوگوی مایکروسافت اکسل

قابلیت جدید مایکروسافت؛ امکان تبدیل تصویر جداول چاپ شده به جداول اکسل

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید داده های یک جدول چاپ شده را برای ویرایش و استفاده در کار خود وارد صفحات اکسل کنید. بدون شک این کار بسیار زمان بر بوده و امکان بروز خطا هنگام وارد کردن اطلاعات زیاد است. خبر خوب این است که مایکروسافت این مشکل را برای شما حل کرده است.

مایکروسافت قصد دارد برای اولین بار قابلیت “وارد کردن اطلاعات از روی تصاویر” را به نسخه اندروید اضافه کند. کاربران iOS نیز در آینده نزدیک این ویژگی را دریافت خواهند کرد.

مایکروسافت با افزودن قابلیت “وارد کردن اطلاعات از روی تصاویر” این امکان را برای کاربران فراهم می کند که به راحتی با گوشی اندروید خود از جداول مورد نظرشان عکس بگیرند، سپس بطور خودکار عکس را به جدول اکسل تبدیل کنند. مایکروسافت پیش تر نیز این قابلیت را در کنفرانس Ignite در سپتامبر سال گذشته معرفی کرده بود.

 

این ویژگی برای گوشی های اندروید در نظر گرفته شده است، اما مقامات مایکروسافت هفته پیش اعلام کردند که به زودی نسخه iOS مایکروسافت نیز این قابلیت را پشتیبانی خواهد کرد. اپ اکسل در اندروید می تواند تصاویری را که از جدوال چاپ شده گرفته شده است را بطور خودکار به جداول قابل ویرایش در اکسل تبدیل کند. بر اساس گفته مقامات مایکروسافت قابلیت فوق العاده با استفاده از فناوری جدید تشخیص تصویر امکان پذیر شده است.

مایکروسافت همچنین سال گذشته اعلام کرد قصد دارد انواع داده جدید را به اکسل اضافه کند و این کار را با اضافه کردن داده مختصات جغرافیایی و سهام آغاز خواهد کرد. نوع جدید داده مختصات جغرافیایی، ایالات، کشورها، شهرها و کد پستی را پشتیبانی می کند. داده سهام شامل نمادها، اسامی صندوق ها و نام شرکت ها می باشد. همچنین می تواند به روز رسانی قیمت ها را انجام دهد. استراتژی مایکروسافت این است که به مرور زمان داده های هوشمند را به اکسل اضافه کند.

مطلب مرتبط  امکان تشخیص اخبار جعلی در نسخه موبایل Microsoft Edge
تبلیغ در گوگل برتینا