شبکه های اجتماعی
رسانه های اجتماعی
آبان ۲۰, ۱۳۹۶
متن تبلیغات
پنج نکته برای نوشتن متن تبلیغات
آبان ۲۴, ۱۳۹۶
تبلیغات اپلیکیبشن

تبلیغات اپلیکیشن در گوگل ادوردز

تبلیغات اپلیکیشن ، هر روز  توسعه دهندگان، برنامه های جدیدی را تقریبا برای انجام همه چیز مثل  خرید کادو در دقایق آخر ،پیدا کردن دستور پخت غذا و رزرو شام راه اندازی می کنند با وجود این همه برنامه ، خیلی مهم است که از تمامی فرصت ها برای دستیابی به کاربران جدید و دانلود اپلیکیشنتان استفاده کنید . به دلیل اینکه افراد، تمام وقت خود را به یک برنامه اختصاص نمی دهند!

شبکه جهانی گوگل به شما در رسیدن به کاربران جدید در هنگامی که از برنامه های مشابهی استفاده می کنند ، به دنبال برنامه ی جدیدی هستند و یا حتی در حال گشتن در گوگل پلی ،موتور جستجوگر گوگل ،گوگل دیسپلی و یوتویب هستند کمک میکند.

با کمپین جهانی تبلیغات اپلیکیشن ،شما میتوانید راحت تر از هر زمانی به این  شبکه دسترسی داشته باشید.

با تنها یک کمپین شما می توانید اپلیکیشن خود را در سراسر شبکه تبلیغاتی گوگل معرفی نمایید، که این امر ،صرفه جویی در زمان ، بیشترین بهره و بیشترین نصب  را به دنبال خواهد داشت.

روش انجام آن به این صورت است:

ابتدا به گوگل پلی و یا ادوردز وارد شوید

سپس ،توضیحات اپلیکیشن خود را تایپ کنید

و ما به صورت اتوماتیک فرمت های مختلفی که در هر دستگاه نمایش صحیحی داشته باشد را ایجاد می کنیم .

چنانچه تمایل دارید برای معرفی اپلیکیشن خود از ویدیو خاصی استفاده کنید تنها کافی است به ما ویدیو را معرفی کنید و ما تبلیغات ویدیویی برای شما ایجاد می نماییم، سپس انتخاب کنید  در کدام منطقه میخواهید به کاربران برسید و در نهایت بودجه ی روزانه و هزینه به میزان هر نصب را به ما اعلام کنید.

مطلب مرتبط  آیا تبلیغ در گوگل ارزش هزینه کردن دارد؟!

کمپین جهانی اپلیکیشن به صورت پویا هزینه ها را تنظیم میکند تا سبب نصب بیشتر اپلیکشین در سراسر شبکه تبلیغاتی گوگل شود و با بهینه کردن هدف گذاری شما سبب نمایش تبلیغ به مخاطبان هدف می شود.

فرقی ندارد که شما یک توسعه دهنده ی فعال و یا یک بازاریاب حرفه ایی با زمانی اندک هستید تبلیغات اپلیکیشنی خود را همین امروز شروع کنید و پیشرفت اپلیکیشن خود را مشاهده نمایید.

 

 

 

The following two tabs change content below.