متن تبلیغات
پنج نکته برای نوشتن متن تبلیغات
آبان ۲۴, ۱۳۹۶
کلیک هرز در گوگل ادوردز
فیلتر کردن کلیک هرز در گوگل ادوردز
آبان ۳۰, ۱۳۹۶
تبلیغات بنری در گوگل

تبلیغات بنری در گوگل ادوردز

آیا تا به حال خواسته اید بر روی وب سایت های معروف تبلیغ کنید؟ و یا تجارت خود را با تصاویر و یا ویدیو معرفی نمایید؟ با تبلیغات بنری در گوگل (Display network) می توانید این کار را انجام دهید. تبلیغات بنری در گوگل مجموعه ای از یک میلیون وب سایت، برنامه های گوشی های هوشمند، ویدیوها، وبلاگ ها و مقصد های انلاین دیگر که تبلیغات ادروردز در آن به نمایش درمی آید، می باشد و به شما شانس دست یابی به بیش از 80 درصد از کاربران جهانی اینترنت، به بیش از 30 زبان، 100 کشور و یا افراد با سلیقه و علایق خاص را می دهد.

 

به عنوان مثال به یک کسب و کار کوچک در زمینه تورهای مسافرتی که به تازگی راه اندازی شده است و قصد دارد از تبلیغات بنری در گوگل استفاده کند اشاره می کنیم. این کسب و کار کمپین تبلیغات بنری در گوگل در مورد پکیچ  تورهایی که می فروشد را ایجاد کرده است. این کسب و کار قبلاً هم تبلیغات کلیکی گوگل را انجام داده است بنابراین او از لیست کلیدواژه های آن تبیلغات برای نمایش تبیلغات بنری خود نیز استفاده می کند. گوگل کمپین تبلیغات بنری این شرکت را با توجه به کلیدواژه های انتخابی آن و فاکتور های دیگر با وب سایت های مرتبط تطابق می دهد. این بدان معناست که تبلیغات این شرکت میتواند در وب سایت های مسافرتی و انجمن های گفتگو درباره ی مکان های مناسب برای پیاده روی و تفریح نمایش داده شود.

مطلب مرتبط  تبلیغات اپلیکیشن در گوگل ادز

روش های دیگری برای مدیریت تبلیغات بنری در گوگل وجود دارد، با انتخاب موضوع شما میتوانید یک دسته خاص از صفحات وب را انتخاب نموده تا تبیلغات بنری شما در آن به نمایش درآید. این شرکت از انتخاب موضوع برای هدف گذاری کلماتی همچون سفر و صفحاتی با موضوعات پیاده روی استفاده کرد.

با توجه به وجود بیش از یک میلیون مقصد آنلاین، تبیلغات بنری در گوگل، متدهای قدرتمند جدیدی را برای دستیابی به افرادی که تمایل به شنیدن پیغام شما دارند ایجاد نموده است.

تبلیغ در گوگل برتینا
The following two tabs change content below.