متن تبلیغات
پنج نکته برای نوشتن متن تبلیغات
نوامبر 15, 2017
کلیک هرز در گوگل ادوردز
فیلتر کردن کلیک هرز در گوگل ادوردز
نوامبر 21, 2017
تبلیغات بنری در گوگل

تبلیغات بنری در گوگل ادوردز

آیا تا به حال خواسته اید بر روی وب سایت های معروف تبلیغ کنید؟ و یا تجارت خود را با تصاویر و یا ویدیو معرفی نمایید؟ با تبلیغات بنری در گوگل (Display network) می توانید این کار را انجام دهید. تبلیغات بنری در گوگل مجموعه ای از یک میلیون وب سایت، برنامه های گوشی های هوشمند، ویدیوها، وبلاگ ها و مقصد های انلاین دیگر که تبلیغات ادروردز در آن به نمایش درمی آید، می باشد و به شما شانس دست یابی به بیش از 80 درصد از کاربران جهانی اینترنت، به بیش از 30 زبان، 100 کشور و یا افراد با سلیقه و علایق خاص را می دهد.

 

به عنوان مثال به یک کسب و کار کوچک در زمینه تورهای مسافرتی که به تازگی راه اندازی شده است و قصد دارد از تبلیغات بنری در گوگل استفاده کند اشاره می کنیم. این کسب و کار کمپین تبلیغات بنری در گوگل در مورد پکیچ  تورهایی که می فروشد را ایجاد کرده است. این کسب و کار قبلاً هم تبلیغات کلیکی گوگل را انجام داده است بنابراین او از لیست کلیدواژه های آن تبیلغات برای نمایش تبیلغات بنری خود نیز استفاده می کند. گوگل کمپین تبلیغات بنری این شرکت را با توجه به کلیدواژه های انتخابی آن و فاکتور های دیگر با وب سایت های مرتبط تطابق می دهد. این بدان معناست که تبلیغات این شرکت میتواند در وب سایت های مسافرتی و انجمن های گفتگو درباره ی مکان های مناسب برای پیاده روی و تفریح نمایش داده شود.

مطلب مرتبط  چگونه اکستنشن ها ،  تبلیغات ادوردز را ارزشمند می کنند

روش های دیگری برای مدیریت تبلیغات بنری در گوگل وجود دارد، با انتخاب موضوع شما میتوانید یک دسته خاص از صفحات وب را انتخاب نموده تا تبیلغات بنری شما در آن به نمایش درآید. این شرکت از انتخاب موضوع برای هدف گذاری کلماتی همچون سفر و صفحاتی با موضوعات پیاده روی استفاده کرد.

با توجه به وجود بیش از یک میلیون مقصد آنلاین، تبیلغات بنری در گوگل، متدهای قدرتمند جدیدی را برای دستیابی به افرادی که تمایل به شنیدن پیغام شما دارند ایجاد نموده است.

تبلیغ در گوگل برتینا

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

امتیاز / 5. تعداد نظرات :

اولین نظر را شما ثبت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *