قرار دادن کلمات کلیدی در نام یا آدرس فایل
تفاوت قرار دادن کلمات کلیدی در نام یا آدرس فایل
دی ۱۸, ۱۳۹۷
سایت های تک صفحه ای
بررسی عملکرد گوگل در مواجهه با سایت های تک صفحه ای
دی ۲۳, ۱۳۹۷
تبلیغ در صفحه جستجوی گوگل

تبلیغ در صفحه جستجوی گوگل چیست؟

هر کاربری که حتی برای چندبار اندک از دنیای اینترنت استفاده کرده باشد ، حتماً مسیرش به صفحه جستجوی گوگل خورده است. این موتور جستجو به حدی پیشرفت و نفوذ داشته که برای پیداکردن راه حل هر مشکلی ابتدا به دنبال سرچ در این موتور جستجو می رویم. پیشرفت تا حدی که عبارت “گوگل کن” به فرهنگ لغات کاربران اینترنت اضافه شده است.

تبلیغ برای هر کسب و کاری ، بخصوص کسب و کارهای نوپا، نقش اکسیژن برای یک انسان را دارد و سبب تداوم حیات می شود. تبلیغات هدفمند بصورت کاملاً کارشناسی شده می تواند هر کسب و کاری را رو به پیشرفت سوق دهد.

یکی از جدیدترین و پربازده ترین نوع تبلیغات در ایران و جهان ، تبلیغ در صفحه جستجوی گوگل یا همان گوگل ادز (Google Ads) است. روزانه میلیون ها جستجو در گوگل انجام می شود و قرار گیری به صورت هدفمند در این صفحه ، می تواند مشتریان متعددی را برای شما جذب کند. به عبارت دیگر با استفاده از تبلیغ در گوگل ، سایت خود را به کاربرانی نمایش خواهید داد که برای استفاده از محصولات یا خدمات شما اعلام نیاز کرده اند.

اما نحوه عملکرد تبلیغ در گوگل چگونه است و از چه طریقی می توانید تبلیغ سایت خود را در صفحه جستجوی گوگل نمایش دهید؟

در سری ویدئویهای آموزشی در مورد تبلیغات در گوگل ، قصد داریم به صورت کلی و جامع به معرفی این سرویس گوگل و قابلیت های متعدد آن بپردازیم.

در این قسمت (بخش اول) به معرفی تبلیغ در صفحه جستجوی گوگل پرداخته ایم:

 

برای مشاهده قسمت بعدی آموزش که مربوط به مراحل ساخت کمپین تبلیغات در گوگل است ، به این لینک مراجعه کنید.