آیفون و آیپد ها هم قابل هک شدن هستند!
خرداد ۲۶, ۱۳۹۸
قفل اینستاگرام
بازیابی اکانت های هک شده اینستاگرام ساده خواهد شد
خرداد ۲۹, ۱۳۹۸
سامسونگ گلکسی فولد

وضعیت نامعلوم برای آینده سامسونگ فولد

گلکسی فولد سامسونگ

یکی از مقامات رسمی شرکت سامسونگ در گفتگو با روزنامه Korean Herald (روزنامه انگلیسی زبان کره جنوبی) اعتراف کرده است که این کمپانی در حال حاضر در مورد حل مشکلاتی که سبب شده تا فروش گلکسی فولد (Galaxy Fold) را از ماه آوریل به تعویق بیافتد پیشرفتی نداشته است. این مقام رسمی به طور واضح عنوان کرده که “هیچ پیشرفتی از تاخیر آوریل تا کنون رخ نداده است” و این پاسخ، سوالات و نگرانی هایی راجع به آینده این دستگاه به وجود آورده است.

علاوه بر این، سابقا سامسونگ اعلام کرده بود که اولین سری اصلی از گوش های هوشمند با قابلیت فولد صفحه را تا پایان ماه می وارد بازار می کند و پس از آن تا کنون این شرکت سکوت کرده است. همه این موارد یک فصل غم انگیز دیگر را به داستان ساخت این دستگاه جدید و الهام بخش اضافه می کند.

 در حالی که بسیاری از کاربران عکس العمل های طنزآمیزی نسبت به این موضوع در فضای مجازی داشته اند، اما واقعیت این است که اگر به صورت جدی به این مشکل نگاه کنیم، باید گفت که می تواند خبرهای بدی در انتظار طرفداران این نسل از گوشی های هوشمند باشد. اگر سامسونگ در این مدت موفق به ساخت سری گلکسی فولد گردد قطعا الهام بخش باقی سازنده های گوشی های هوشمند خواهد شد.

این در حالی است که مشکلات اخیر سامسونگ در ساخت این سری جدید، ترس از معرفی نسل جدید گوشی های هوشمند را تشدید کرده است به حدی که شرکت هوآوی نیز معرفی سری فولد میت ایکس را به تعویق انداخته است و این احتمال وجود دارد که این موضوع دچار رکود شده که نتیجه آن در سال های بعد قطعا احساس خواهد شد. تقریبا هیچ کس انتظار ندارد که دستگاه های نسل اول کامل و بدون مشکل باشند اما به هر حال این شرکت ها باید از جایی شروع کنند و در حال حاضر هیچ زمان و حتی برنامه خاصی را برای آن اعلام نکرده اند.

مطلب مرتبط  هزینه سفر به مریخ با بلیط برگشت رایگان

چنانچه اخبار موفقیت آمیزی از سامسونگ در رابطه با ساخت سری فولد شنیده شود ناخودآگاه انتظارات از اپل نیز افزایش می یابد. البته شرکت اپل به صورت کاملا واضح اعلام کرده که در حال ساخت سری فولد ایفون هستند ولی به زمان ارائه آن به بازار اشاره نکرده است.

البته سامسونگ هنوز هم گوشی هوشمند هیجان انگیز “نوت 10 پرو” را برای معرفی در سال جاری دارد ولی قطعا هیچ گوشی هوشمندی به اندازه سری فولد هیجان انگیز نخواهد بود.

منبع : forbes

تبلیغ در گوگل برتینا