روش نمایش سایت در لینک های اول گوگل
آذر ۳, ۱۳۹۷
گوگل ادسنس
گوگل ادسنس (Google Adsense) چیست؟
آذر ۱۳, ۱۳۹۷
رقابت با سایت های بزرگ

بهترین راه برای رقابت با سایت های بزرگ و معتبر چیست؟

رقابتچنانچه کسب و کار آنلاین نوپا و یا کوچکی دارید و رقابت با سایت های بزرگ به یکی از دغدغه های بزرگ شما تبدیل شده است ، در این مقاله با ما همراه باشید…

تبلیغ در گوگل یا Google Ads یکی از راه های رقابت با سایت های بزرگ و معتبر است که در سالیان اخیر با اعتبار بیشتری به این روند خود ادامه می دهد. امروزه سایت های بزرگ و معتبر حجم زیادی از ترافیک ها را به خود اختصاص می دهند. این وب سایت ها با بهره گیری از استراتژی های نوین و برنامه ریزی های دقیق توانستند طی مدت زمان تعیین شده ای به اهداف خود دست پیدا کنند. یکی از اهداف مهم سایت های بزرگ و معتبر را می توان قرارگیری در صفحه اول گوگل و لینک های ابتدایی صفحه اول عنوان کرد. بدون شک ، استفاده از سرویس تبلیغات گوگل سریعترین راه برای رسیدن به صفحه اول گوگل به صورت هدفمند است.

استراتژی های سایت های بزرگ و معتبر

اولین و مهمترین هدفی که این سایت ها به دنبال دستیابی به آن بودند، قرار گرفتن در صفحه و لینک اول موتور جستجوی گوگل است تا بتوانند حجم زیادی از بازدیدکنندگان را به خود اختصاص دهند. قرار گرفتن در این جایگاه نیازمند فعالیت های عمده ای به صورت طولانی و زمانبر در زمینه سئو است که رعایت آنها یکی از ضرورت های سایت های مطرح و حتی رقابت با سایت های بزرگ و معتبر مطرح می شود.

– بازاریابی محتوایی سایت ها

بازاریابی محتوایی یا تولید محتواهای مفید که مطالب جدیدی به کاربران ارائه کند بدون شک بخش زیادی از فرایند سئو یا بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو را تشکیل می دهد و گوگل را به اعطای رتبه ی بهتر برای سایت های مفید ترغیب می کند. تولید محتوا در سال های گذشته به یکی از کارآمدترین استراتژی ها برای درآمدزایی و رونق فعالیت ها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ تبدیل شده است و یکی از شیوه های قدرتمندی است که از طریق آن می توان با سایت های بزرگ و معتبر به رقابت بپردازیم. امروزه خوانندگان و جستجوکنندگان مطالب مختلف حتی حاضرند برای محتواهای باکیفیت هزینه های زیادی نیز پرداخت کنند. این دلایل در کنار سایر عناوین موجب شده تا تولید محتوا در کمترین زمان توسط اکثر وب سایت ها مورد استفاده قرار بگیرد و متخصصان این حوزه نسبت به آینده ی فعالیتی آن بسیار پرامید خواهند بود.

یکی از معیارهای مهم و اساسی برای رقابت با سایت های بزرگ و معتبر درآمدزایی و پیگیری استراتژی هایی است که سودآوری بیشتری نصیب شما خواهد کرد. بنابراین می توان از تبلیغ و شیوه های متنوع آن به عنوان یکی از ابزارهای پایه ای در رقابت با سایت های بزرگ و معتبر نام برد.

استراتژی سایت های بزرگ

– رقابت با سایت های بزرگ از طریق تبلیغ در گوگل

Google Ads یا تبلیغات در گوگل یکی از پرکاربردترین عبارت هایی است که در سال های اخیر در حوزه ی تبلیغات به خصوص تبلیغات آنلاین و دیجیتالی شنیده اید. امروزه بسیاری از وب سایت های بزرگ و معتبر به دنبال درآمدزایی بیشتر و رونق فعالیت های کسب و کارشان از طریق تبلیغ در گوگل هستند. این استراتژی از تبلیغ به یکی از شیوه های درآمدزایاتی وب سایت تبدیل شده و امروزه یکی از حربه های بسیار خوب برای رقابت با سایت های بزرگ نیز محسوب می شود.

از فواید تبلیغات در گوگل می توان به افزایش آگاهی کاربران و مخاطبان نسبت به کسب و کار شما ، برندسازی ، جذب مخاطب هدف و افزایش فروش اشاره کرد.

برنامه ریزی صحیح برای رقابت با سایت های بزرگ و معتبر

داشتن برنامه ی مدون و چارچوب مشخص برای رقابت با سایت های بزرگ و معتبر می تواند گام های شما را برای رسیدن به یک هدف متعالی تنظیم کند. در این مسیر چنانچه بتوانید از ابتدا تا انتها از استراتژی های به روز دنیای تبلیغات و بازاریابی استفاده کنید از امتیازات ویژه ای بهره مند خواهید شد. یکی از نکات مهمی که می توان در رقابت با سایت های بزرگ و معتبر دنبال کرد استفاده از مطالعات و تحقیقاتی است که به صورت پیوسته بر روی آنها صورت می گیرد. تحقیقات بازار و سایت های معتبر در کنار الگوی نیازهای مخاطبان می تواند شما را در رقابت با سایر رقبایتان از مزیت های زیادی برخوردار کند.

یکی از ویژگی های برجسته ی وب سایت های بزرگ، تحلیل درست و مداوم نیاز بازار و مخاطبان دائمی آنهاست. استفاده از این فضا ، فرصت های بیشتر و بهتری را در اختیار آنها قرار می دهد و فعالیت های آنها را در مسیر بهینه تری قرار خواهد داد.

یکی دیگر از ویژگی های مهمی که وب سایت های بزرگ و معتبر در پیش می گیرند استفاده از محتوا و تولید محتواهایی است که علاوه بر کاربردی بودن از متغیرهای بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو نیز برخوردار است. امروزه تولید محتوا و استفاده از استراتژی های متنوع آن یکی از مهمترین فاکتورها و اهدافی است که در فضای مجازی مورد استفاده ی وب سایت های کوچک و بزرگ قرار می گیرد. الگوی محتوایی درست و کاربردی در کنار ارتباط موضوعی چنانچه به خوبی در یک وب سایت رعایت شود می تواند موجب افزایش کیفیت ارائه ی مطالب و حتی خدمات شما به کاربران و مراجعه کنندگان وب سایت شود. بازاریابی محتوا یکی از استراتژی های پرکاربرد و مورد علاقه ی وب سایت ها و فعالان فضای مجازی محسوب می شود. این استراتژی علاوه براینکه یک راه قدیمی و پرسابقه است، به عنوان یکی از بروزترین شیوه های بازاریابی در فضای مجازی و موتورهای جستجو مورد استفاده ی کاربران قرار می گیرد. امروزه تولید محتوا برای سایت های بزرگ و معتبر به شیوه ای حرفه ای انجام می شود.

بهره گیری از تیم های تخصصی و کارشناسان تولید محتوا یکی از راه های رقابت با سایت های بزرگ و معتبر محسوب می شود. این افراد با توجه به ارتباط موضوعی و سطح نیاز کاربران و مخاطبین اصلی شما اقدام به تولید محتواهایی مفید و جذاب می کنند.

برنامه ریزی برای رقابت با سایت های بزرگ و معتبر

تبلیغات ، عنصر کلیدی موفقیت سایت های معتبر

تبلیغات به عنوان یکی از کلیدی ترین عناصر برای رونق کسب و کار و افزایش ترافیک سایت های بزرگ و معتبر مورد استفاده قرار می گیرد. بدون شک برای رقابت با این وب سایت ها، داشتن استراتژی های مختلف تبلیغاتی یکی از بهترین پارامترها محسوب می شود. تبلیغات برای سایت های کوچک و بزرگ مزیت های زیادی در پی دارد.

  • ارائه ی خدمات ، کالاها و مزیت های آن برای کاربران و مشتریان

یکی از روش هایی که مشتریان و کاربران از طریق آن می توانند به اطلاعات مورد نیاز درخصوص کسب و کارهای اینترنتی یا وب سایت های مختلف دست پیدا کنند، مشاهده ی تبلیغات و شیوه های اطلاع رسانی آنهاست. از این طریق فرصتی فراهم می شود تا کسب و کارهای اینترنتی محصولات و کالاهای خود را به طور کامل به مراجعه کنندگان ارائه دهند.

  • عدم محدودیت برای تبلیغات

تبلیغات از طریق سایت های بزرگ و معتبر به خصوص تبلیغات در گوگل در سرتاسر دنیا قابل مشاهده است و بدون محدودیت های زمانی، مکانی و جغرافیایی برای کاربران قابل ارائه است.

The following two tabs change content below.

پوریا فرجی

Webmaster & Digital Marketing Expert at Bertina