facebook
ممنوعیت تبلیغات سیاسی در فیسبوک و گوگل ادامه دارد
نوامبر 18, 2020
خبر خوش گوگل به سئوکاران در آستانه سال نو میلادی
دسامبر 29, 2020
توییتر

توییتر قابلیت Fleets یا همان استوری را برای تمامی کاربران فعال کرد

توییتر

توییتر قابلیت Fleets را برای همه کاربران خود فعال کرد. این قابلیت تا به امروز برای معدود کشورهایی نظیر برزیل فعال شده بود اما هم اکنون تمامی کاربران میتوانند از آن استفاده کنند. شبکه های اجتماعی مختلفی مثل اینستاگرام قابلیت استوری را از مدت ها پیش برای عموم قرار داده و کاربران این شبکه اجتماعی میتوانستند مطالبی را در این قسمت قرار داده تا فقط 24 ساعت نمایش داشته و پس از آن به طور خودکار پاک شود.

استوری برای کاربران این امکان را فراهم میکند تا مطالبی را به اشتراک بگذارند که نمیخواهند برای همیشه نمایش داده شود. همچنین به دلیل نبود امکان کامنت گذاشتن دردسر و مشکلات کمتری نسبت به پست ثابت برای مطالب خاص و یا جنجالی دارد با این حال کسانی که آن را میبینند میتوانند ریپلای کرده و نظری را به شخصی که استوری گذاشته است بدهند و یا پاسخی برای سوال مطرح شده ارسال کنند.

Fleets مانند پست ثابت امکان به اشتراک گذاشتن و یا ریتوئیت کردن را ندارد و فقط کسانی که فالوور یک شخص باشند میتوانند آن را ببینند و همچنین برای کسانی که فالوور نیستند و پیج شخص به خصوصی را سرچ میکنند قابل مشاهده خواهد بود. با قابلیت Fleets میتوان نظرات و تفکرات خود را به اشتراک گذاشت و بعد از 24 ساعت اثری از آن نخواهد بود.

توییتر با افزودن قابلیت Fleets به سایت خود میخواهد تحول عظیمی در ارتباطات و اشتراک گذاری اطلاعات به وجود آورد و پس از ارزیابی میزان محبوبیت و موفقیت فرآیند انجام شده  قابلیت های بیشتری به آن اضافه کند. این قسمت برای به اشتراک گذاشتن هر نوع مطلبی اعم از عکس ، ویدئو یا مطالب متنی مناسب میباشد و در قسمت share in Fleet میتوان آن را بارگذاری کرد. پس از این دوره آزمایشی و با مشخص شدن نظرات کاربران تغییراتی برای بهبود عملکرد این قابلیت و محبوبیت هرچه بیشتر آن انجام خواهد شد .

مطلب مرتبط  با آپدیت مرورگر گوگل کروم، یک آسیب‌پذیری امنیتی را برطرف کنید
تبلیغ در گوگل برتینا

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

امتیاز / 5. تعداد نظرات :

اولین نظر را شما ثبت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.