لوگوی ویچت
کاهش جذابیت ویچت در چین و جستجو برای اپلیکیشن جایگزین
اردیبهشت ۷, ۱۳۹۸
لوگوی مایکروسافت
ارزش یک تریلیون دلاری برای مایکروسافت
اردیبهشت ۹, ۱۳۹۸

اهدای جایزه تأثیر گذارترین زن سال 2019 به ندا طباطبایی

ندا طباطبایی

ژورنال بازرگانی سیلیکون ولی به تازگی اعلام کرده است که ندا طباطبایی برنده جایزه تاثیرگذارترین زن سال 2019 بوده و به زودی (26 اردیبهشت ماه) طی مراسمی باشکوه در هتل فرمونت در سن خوزه این جایزه به وی اهدا خواهد شد.

این ژورنال سالانه از 100 زن تاثیرگذار در سیلیکون ولی تقدیر می کند. این بار ندا طباطبایی زن ایرانی تبار و نائب رئیس هوش تجاری تیم هاکی روی یخ “سن خوزه شارکز” کانادا موفق به دریافت این جایزه شد.

ندا طباطبایی متولد ایران، از دوران کودکی مقیم کانادا بوده است. وی پس از دریافت مدرک کارشناسی رشته اقتصاد از دانشگاه تورنتو، در همان رشته شروع به فعالیت نموده و با طی پله های موفقیت توانست به سمت نایت رئیس هوش تجاری تیم هاکی روی یخ “سن خوزه شارکز” کانادا برسد.

در حال حاضر چهارمین فصل همکاری طباطبایی با این تیم بوده و نتایج مثبت تلاش‌های او در زمینه توسعه، پیاده سازی و رهبری استراتژی های نوآورانه در کسب و کار کلی این تیم عیان شده است.

وی استراتژی کسب و کار این تیم برا بر اساس تحلیل داده هایی که طی چند سال گذشته از بازخورد طرفداران ثبت کرده است طراحی می کند. به این ترتیب تیم فروش شارکز با استفاده از تکنولوژی جدیدی که در اختیارشان قرار گرفته است توانسته اند خدمات بهتر و دقیق تر را به مشریان عرضه کنند. افزون بر این سیستم قیمت گذاری دینامیک که توسط طباطبایی برای محصولات این تیم طراحی شده است، بر اساس میزان عرضه و تقاضا به تنظیم بهتر قیمت ها کمک می کند.

مطلب مرتبط  تلاش مجدد گوگل برای ساخت یک شبکه ی اجتماعی موفق!

همین کار باعث شده است که تیم هاکی روی یخ سن خوزه شارکز توانسته است طرفداران زیادی را به خرید محصولاتش ترقیب نموده و رکورد های جدیدی را به نام خود ثبت کند.

طباطبایی قصد دارد پس از دریافت جایزه نیز همکاری خود با این تیم را ادامه داده و کسب کار تیمش را بهتر ازقبل توسعه دهد.

آنچه که ارزش کار و برنامه طباطبایی را بالاتر می برد این است که استراتژی او محدود به زمان و مکان خاص نبوده و در صورت تغییر بازار نیز برنامه پویا و تمرکز بر رضایت کاربر و تحلیل داده بازخورد کاربر می تواند پاسخگو باشد.

ندا طباطبایی قصد دارد همچون گذشته به عضویت خود در سازمان‌های غیر انتفاعی و خیریه‌ای مانند بنیاد شارکز، WiST (زنان فعال در تکنولوژی ورزشی) و… ادامه دهد و در همایش‌های مختلف شرکت کرده و با ارائه سخنرانی بر اهمیت تحلیل داده بازخورد تاکید نماید.

تبلیغ در گوگل برتینا