اورانیوم
خرید اینترنتی کیک زرد و اورانیوم در ژاپن
آوریل 16, 2019
حذف نمایش تعداد لایک در اینستاگرام
آوریل 22, 2019
توییتر

محدودیت ۲۸۰ کاراکتری، کاربران توییتر را مودب تر کرده است

تعداد کاراکتر در توییت های توییتر

با افزایش محدودیت تعداد کاراکتر های مجاز در هر پست (از 140 به 280) در سال گذشته، کاربران توییتر نه تنها مودب تر شده بلکه بیشتر از قبل با هم صحبت کرده و دیالوگ های بیشتری بین آن ها برقرار می شود.

با توجه به گزارشی که در سالگرد تصمیم به افزایش تعداد کاراکتر هر پست منتشر شده است، توییتر اعلام کرده افزایش ادب و احترام در این شبکه اجتماعی قابل مشاهده است. بر طبق گزارش منتشر شده توسط توییتر از آن زمان تا کنون 54 درصد کلمه please (لطفا) و 22 درصد کلمه thank you (متشکرم) افزایش داشته است.

علاوه بر این، کاربران دیگر مجبور به استفاده ی عبارت های مخفف شده همچون B4(Before) ، Gr8(great) ، sry (sorry) نبوده و می توانند به راحتی کلمات را صحیح تایپ کنند.

به انضمام اینکه این افزایش تعداد کاراکتر، منجر به افزایش 30 درصدی استفاده از علامت سوال شده (؟) و تعداد پاسخ به آن ها نیز افزایش داشته است.

با این حال، هنوز هم در بیشتر توییت ها از حداکثر تعداد کاراکتر مجاز استفاده نمی شود. تنها 12 درصد از پست ها طولانی تر از محدودیت 140 کاراکتری گذشته شده و تنها 1 درصد از پست ها 280 کاراکتر را تکمیل می کنند.

پس از اینکه بنیان گذار توییتر در توییتر آمار و ارقام مذکور را منتشر و بیان کرد، بسیاری از کاربران عدم موافقت خود را با مودب شدن محیط توییتر اعلام کرده و بر این باورند که پاکسازی محیط توییتر از هرگونه توییت و یا پست توهین آمیزی نیاز به اقدامی مرتبط تر از افزایش تعداد کاراکتر پست ها دارد و سنجش کلمات مودبانه معیار و فاکتور خوبی برای آن نمی باشد.

مطلب مرتبط  ظاهر جدید توییتر را چگونه به حالت قبل برگردانیم؟
تبلیغ در گوگل برتینا

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

امتیاز / 5. تعداد نظرات :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *