کلیک روی تبلیغات
کاربران بر روی چه تبلیغاتی کلیک میکنند؟
اکتبر 31, 2017
7 اصل برای داشتن صفحه فرود و سایت مؤثر در گوگل ادوردز
نوامبر 7, 2017
مدیریت کمپین ها

5 دلیل مهم برای برون سپاری مدیریت تبلیغات در گوگل

مدیریت تبلیغات

برای بسیاری از شرکت ها، راه اندازی کمپین تبلیغات در گوگل به دلیل عدم آشنایی با موارد فنی آن و عدم استفاده از کارشناسان خبره در این حوزه امری بسیار پیچیده و سخت است. در این مقاله 5 دلیل بیان شده است که بر اساس آن ها می توانید مدیریت تبلیغات در گوگل خود را به کارشناسان و شرکت های با تجربه در این زمینه بسپارید و از این طریق بهترین بهره ممکن از تبلیغات در گوگل را دریافت نمایید.

1 – زمان

راه اندازی یک تبلیغ موفق و سودمند در گوگل نیازمند زمان و حوصله کافی می باشد. در زمینه مدیریت تبلیغات در گوگل شرکت هایی وجود دارد که تخصص آنها راه اندازی کمپین های مختلف در گوگل ادوردز است و کارشناسانی در این شرکت ها فعالیت می کنند که تجربه و دانش کافی در این زمینه را دارا هستند. شما با استفاده از آنها و توضیح انتظارات خود و همچنین استراتژی مدنظر خود به این کارشناسان، دیگر نیازی به صرف مدت زمان خیلی زیاد برای راه اندازی کمپین تبلیغات خود نخواهید داشت. بنابراین با سپردن این مسئولیت به این شرکت ها در زمان خود صرفه جویی کنید و این زمان را صرف مواردی کنید که به افزایش سودمندی تبلیغ شما کمک خواهد کرد و همچنین می توانید زمان راصرف کار و تخصص اصلی خود کنید.

2 – تخصص 

راه اندازی یک کمپین موفق در گوگل ادوردز علاوه بر زمان ، به تخصص کافی نیاز دارد. اعتماد به تخصص یک شرکت برای برون سپاری تبلیغ در گوگل در ابتدا ممکن است کمی سخت باشد. نگران نباشید. گوگل برای این موضوع راه حلی قرار داده است.

مطلب مرتبط  تبلیغ در جیمیل - Gmail Ads

گوگل برای ایجاد اعتماد بین کاربران عادی و مشخص شدن میزان تخصص شرکت های مختلف در این زمینه ، پروژه ای تحت عنوان “پارتنرهای گوگل” ایجاد کرده است. بر اساس این پروژه هر شرکتی که مدعی داشتن تخصص در زمینه گوگل ادوردز است می بایست در آزمون های پیچیده گوگل شرکت کند و امتیازهای لازم را کسب کند، دارای حسابهای معتبر باشد، بسیاری از قواعد و محدویدت های گوگل را تمامأ رعایت کند و همچنین از کارشناسانی استفاده کند که در این زمینه دارای دانش و تجربه کافی هستند. این شرکت ها توسط گوگل تحت عنوان ” Google Premier Partner” شناخته می شوند. پریمیر پارتنرها به اندازه کافی توسط گوگل آزموده شده اند و گوگل این عنوان را به هر شرکتی اعطا نمیکند ، بنابراین می توانید به این شرکت ها اعتماد کنید.

استفاده از یک تیم متخصص سبب خواهد شد بهترین روش ها برای راه اندازی کمپین گوگل ادوردز شما بکار گرفته شود و بهترین نتایج را نیز بدنبال خواهد داشت. همه ی شرکت های فعال درحوزه گوگل ادوردز دارای تجربه کافی نیستند. قبل از بکارگیری یک شرکت برای راه اندازی تبلیغ ، حتمأ وبسایت پارتنرهای گوگل را مطالعه کنید و به شرکت هایی که عنوان “پریمیر پارتنر” را کسب کرده اند بیشتر اعتماد کنید.

3 – کاهش هزینه ها

مدیریت ادوردز

بکارگیری شرکت متخصص در این زمینه سبب خواهد شد این شرکت با توجه به حوزه کاری شما بهترین استراتژی را برای کمپین شما انتخاب کند. امتیاز مثبت این همکاری ، دو طرفه بودن سود و زیان آن است. به هر میزان که شما از تبلیغ خود در گوگل سود بیشتری کسب کنید ، همکاری شما با آن شرکت ادامه خواهد داشت و بالعکس. بنابراین این شرکت ها بدنبال بهترین و کم هزینه ترین راه جهت رسیدن به  سوددهی شما هستند. انتخاب بهترین روش برای راه اندازی کمپین تبلیغات، تنها از طریق تجربه و تخصص امکان پذیر است.

مطلب مرتبط  بررسی تأثیر گوگل ادز در رشد کسب و کارها

4 – ابتکار عمل

برون سپاری

پلتفرم گوگل ادوردز بر روی امکان انتخاب استراتژی های مختلف بنا شده است. انتخاب بهترین استراتژی تنها از طریق ابتکار عمل و همفکری یک تیم متخصص امکانپذیر خواهد بود. بنابراین استفاده از یک تیم برای رسیدن به بهترین نتایج برای شما بسیار حیاتی می باشد. در صورتی که مدیریت و پشتیبانی کمپین خود را به یک شرکت متخصص و حرفه ای بسیارید بهترین راه حل ها جهت دریافت بازخورد بهتر شما از تبلیغ در گوگل استفاده می شود. با توجه به اینکه در برخی از مواقع یک تبلیغ دچار مشکل فنی می شود و عمومأ به دلیل مشکلات فنی سایت کاربران می باشد ، پیداکردن راه حل و رفع مشکل تبلیغ نیاز به داشتن ابتکار عمل و تجربه دارد.

5 – پیشرفت

گوگل ادوردز

پلتفرم گوگل ادوردز یک سیستم چندبعدی است که در آن بسیاری از عوامل با هم مرتبط هستند و در صورتی که تبلیغ شما در تمامی این عوامل وضعیت مناسبی داشته باشد ، سبب رسیدن به بهترین نتایج برای شما خواهد شد. برون سپاری مدیریت کمپین تبلیغات گوگل ادوردز می تواند سرآغازی برای رشد و پیشرفت شما در حوزه کاری خود باشد. همانگونه که ذکر شد این شرکت ها بدنبال دریافت بهترین نتایج برای شما از تبلیغ در گوگل هستند و بنابراین استراتژی انتخابی آنها برای رشد کسب و کار شما می باشد.

 

تبلیغ در گوگل برتینا

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

امتیاز / 5. تعداد نظرات :

اولین نظر را شما ثبت کنید!

The following two tabs change content below.

پوریا فرجی

Webmaster & Google Ads Expert at Bertina
مطلب مرتبط  قوانین تبلیغ در گوگل ادز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.