گوگل ادز
معرفی 5 روش برای افزایش سود دریافتی از گوگل ادز
فوریه 2, 2020
YouTube Video Builder
معرفی ابزار رایگان گوگل برای ساخت ویدئوهای تبلیغاتی
می 13, 2020
تبلیغات گوگل ادز

کمک گوگل به تبلیغات کسب و کارهای کوچک در بحران کرونا

لوگوی گوگل ادز

گوگل یکی از معدود شرکت هایی است که روزانه تقریبا بر زندگی همه ما تاثیر می گذارد. وقتی که به دنبال بهترین رستوران در هنگام سفر هستیم، هنگامی که در مواقع اضطراری به دنبال لوله کش هستیم یا حتی زمانی که به دنبال نزدیک ترین مغازه خدمات کامپیوتری و یا نزدیک ترین خواربار فروشی هستیم، گوگل اولین جایی است که در آن جستجو میکنیم. به همین دلیل بیش از نیمی از ترافیک اینترنت از گوگل منشا میگیرد.

همچنین این مورد نشان دهنده آن است که چرا گوگل مکان ارزشمندی برای پیدا کردن مشتری و دریافت ترافیک برای کسب و کارهای کوچک است. ترکیب نتایج ارگانیک و تبلیغات کلیکی سبب می گردد تا کسب و کارها با تنظیم کلیدواژه های مدنظر، دقیقا به مخاطبان هدف خود دستیابی پیدا کنند.

اکنون گوگل با انتشار پستی از ساندرای پیچای، مدیر عامل گوگل اذعان داشته که تصمیم دارد در وضعیت کنونی که همه با ویروس کرونا مواجه هستند و از نظر سلامتی و اقتصادی در شرایط ایده آلی نیستند به کسب و کارهای کوچک و باقی سازمان ها کمک کند. این کمک در قالب یک برنامه 800 میلیون دلاری است که شامل کمک های مالی به صورت مستقیم نیز می گردد.

توییت ساندار پیچای

به گفته ساندار پیچای، گوگل 340 میلیون دلار به اعتبار تبلیغات گوگل ادز کسب و کارهای کوچک و 250 میلیون دلار در قالب تبلیغات رایگان به سازمان جهانی بهداشت و همچنین مبلغ 200 میلیون دلار به سازمان های NGO (نهاد های غیردولتی) و سایر موسسات مالی کمک خواهد کرد.

مطلب مرتبط  هک شدن حساب کاربری جک دورسی مدیر عامل توییتر

به گفته گوگل 340 میلیون دلار اعتباری که به اکانت های گوگل ادز کسب و کارهای کوچک اهدا می گردد تا پایان سال 2020 قابل استفاده خواهد بود. گوگل این اقدام را با هدف کاهش هزینه های کسب و کارهای کوچک جهت دسترسی و ارتباط با مشتریان انجام داده است.

لازم به ذکر است برای دریافت این مبلغ نیازی نیست کسب و کارها اقدام خاصی انجام دهند، اعبتار مذکور به صورت اتوماتیک به اکانت های گوگل ادز افزوده خواهد شد و به صاحبان آن ها از طریق نوتیفیکیشنی اطلاع رسانی می گردد.

همچنین گوگل اعلام کرده است به سازمان های تحقیقاتی که در حال مطالعه برای یافتن واکسن و درمان ویروس کرونا هستند نیز 20 میلیون دلار اعتبار در اکانت Google cloud اهدا خواهد کرد.

همچنین اخیرا گوگل اعلام کرده است که این کمپانی در حال همکاری با شرکت های فعال در حوزه تولید ماسک بوده و طی هفته های آتی در حدود 2 تا 3 میلیون ماسک نیز تولید کرده و در اختیار مردم و مراکز درمانی قرار خواهد داد.

منبع : inc

 

تبلیغ در گوگل برتینا

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

امتیاز / 5. تعداد نظرات :

اولین نظر را شما ثبت کنید!

The following two tabs change content below.

شبنم قرشی

Google Ads Administrator & Content Development Specialist at Bertina

Latest posts by شبنم قرشی (see all)

مطلب مرتبط  تبلیغات در گوگل چیست؟ تبلیغات در گوگل چگونه است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.