پروتکل HTTPs
افزایش سختگیری گوگل در قوانین پروتکل امنیتی HTTPS
اکتبر 7, 2019
توییتر
استفاده توییتر از شماره تلفن کاربران برای اهداف تبلیغاتی
اکتبر 12, 2019
لوگوی اینستاگرام
4.5
(2)

حذف تَب Following از اینستاگرام پایانی برای کنجکاوی درباره ی دوستان!

اینستاگرام

اینستاگرام در تاریخ 7 اکتبر 2019 (15 مهر 98) آغاز پروسه حذف تَب following را از این اپلیکیشن اطلاع رسانی کرد. از این تاریخ به بعد پس از کلیک بر روی علامت قلب در اینستاگرام، تنها تاریخچه ی فعالیت خود را دیده و هیچی اثری از فعالیت following های خود مشاهده نخواهید کرد.

هدف اولیه ی اینستاگرام از ایجاد تَب following کمک به افراد برای شناسایی اکانت های جدید بود درحالی که هم اکنون افراد، مکان ها و هشتگ های جدید را در قسمت explore اینستاگرام مشاهده می کنند لذا وجود این تَب دیگر الزامی نیست.

به گفته ی Vishal shah مدیر ارشد محصول در اینستاگرام ، تَب following با هدف ساده سازی این اپلیکیشن و عدم تمایل افراد به فاش شدن فعالیت آن ها حذف میگردد.

تَب following در حقیقت یکی از قسمت های اینستاگرام است که غالبا با هدف جاسوسی و فضولی از دوستان توسط برخی از کاربران استفاده میشد و این کاملا به دور از هدف اصلی ایجاد این تَب بوده است.

با توجه به این که برخی افراد از وجود چنین تَبی اطلاع نداشته اند و در گذر زمان با اطلاع از اینکه فعالیت های آن ها برای دوستانش قابل مشاهده هست، شوکه شدند.

به گفته ی برخی از کاربران این تَب تاثیر منفی در روابط آن ها داشته و حتی گاهی منجر به اتمام رابطه آن ها با دوستان خود شده است.

در حالی که اینستاگرام حذف این تَب را از روز 9 اکتبر اعلام کرده ولی مدتی است که شروع به حذف این تَب در برخی از اکانت ها کرده است. پروسه ی حذف تب Following اگرچه بنابر اعلام اینستاگرام از همین تاریخ آغاز می گردد با این حال ممکن است پروسه ی حذف آن در برخی از اکانت ها به یک هفته نیز برسد.

مطلب مرتبط  کمک یک میلیون دلاری یوتیوبر معروف در بحران کرونا

منبع : techcrunch

تبلیغ در گوگل برتینا

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

امتیاز 4.5 / 5. تعداد نظرات : 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *