ابزار هوش مصنوعی Summarizer به موتور جستجوی Brave اضافه شد
ابزار هوش مصنوعی Summarizer به موتور جستجوی Brave اضافه شد
مارس 6, 2023
هوش مصنوعی ChatGPT به صنعت خودروسازی می‌آید
هوش مصنوعی ChatGPT به صنعت خودروسازی می‌آید
مارس 11, 2023
ابزار‌های تجاری مایکروسافت به هوش مصنوعی مجهز شدند

ابزار‌های تجاری مایکروسافت به هوش مصنوعی مجهز شدند

ابزار‌های تجاری مایکروسافت به هوش مصنوعی مجهز شدند

مایکروسافت پس از اینکه چت بات مبتنی بر ChatGPT را به مرورگر خود اضافه کرده، ابزار‌های تجاری خود را با هوش مصنوعی ادغام کرده است تا فعالیت‌ها با سرعت بیشتری صورت گرفته و از انجام کار‌های تکراری جلوگیری شود. به گفته مایکروسافت، ابزار‌های Dynamics ۳۶۵ و Power Platform به مدل زبانی GPT مجهز شده‌اند تا انجام کار‌های تکراری این شرکت به حداقل برسد.

ابزار Power Platform برای طراحی و توسعه اپلیکیشن‌های مختلف با کمترین نیاز به کدنویسی مورد استفاده قرار می‌گیرد. حالا مایکروسافت می‌گوید که کسب و کار‌ها و مشاغل با استفاده از قابلیت Power Virtual Agent می‌توانند یک بات هوش مصنوعی در وب‌سایت یا پایگاه دانش شرکت‌ها بسازند و از قابلیت آن‌ها استفاده کنند. علاوه بر این، ابزار AI Builder می‌تواند در خلاصه کردن گزارش‌ها، تولید‌ ایده‌های محتوایی و هدایت‌ ایمیل مشتریان به دپارتمان‌های مربوطه به کار گرفته شود.

ردموندی‌ها همچنین نسخه جدیدی از پلتفرم مدیریت کسب و کار Dynamics ۳۶۵ مبتنی بر هوش مصنوعی را منتشر کرده‌اند. نسخه جدید این پلتفرم به گونه‌ای ساخته شده است که برخی از کار‌های تکراری و خسته‌کننده مانند تولید محتوا، یادداشت‌برداری و حتی ورود دستی اطلاعات را به صورت خودکار انجام می‌دهد. افزون بر این، ابزار مذکور به صورت خودکار می‌تواند به پرسش‌های محتوایی در چت و‌ایمیل نیز پاسخ دهد.

مایکروسافت همچنین اعلام کرده نسخه جدید Dynamics ۳۶۵ می‌تواند به صورت خلاصه از جلسات برگزار شده در پلتفرم Teams، ‌ایمیل بسازد و بر اساس اطلاعات موجود و سوابق داده‌ها، چت‌های تعاملی ایجاد کند.

گفتنی است که این ابزار در بخش فروش نیز کاربرد دارد و می‌تواند با سیستم مدیریت رابط مشتریان و برنامه‌ریزی منابع تجاری یکپارچه شود تا در روند پشتیبانی مشتریان از سوی کسب و کار‌ها کمک‌ کننده باشد.

مطلب مرتبط  استفاده توییتر از شماره تلفن کاربران برای اهداف تبلیغاتی

منبع: cnet

تبلیغ در گوگل برتینا

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

امتیاز / 5. تعداد نظرات :

اولین نظر را شما ثبت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.