چینی‌ها با هوش مصنوعی، قطعی برقی را در چند ثانیه برطرف می‌کنند
چینی‌ها با هوش مصنوعی، قطعی برقی را در چند ثانیه برطرف می‌کنند
آگوست 1, 2022
مایکروسافت با فشرده‌سازی حافظه Cache، عملکرد مرورگر اج را بهبود می‌بخشد.
مایکروسافت با فشرده‌سازی حافظه Cache، عملکرد مرورگر اج را بهبود می‌بخشد
آگوست 2, 2022
با این ابزار، ساخت ویدیوهای کوتاه در یوتیوب آسان می‌شود

با این ابزار، ساخت ویدیوهای کوتاه در یوتیوب آسان می‌شود

با این ابزار، ساخت ویدیوهای کوتاه در یوتیوب آسان می‌شود

گوگل اخیرا یک ابزار به نام Edit to shorts را به سرویس یوتیوب اضافه کرده است تا کاربران به وسیله آن بتوانند ویدیوهای کوتاه تولید کنند. یوتیوب برای رقابت جدی با تیک‌تاک ( یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی دنیا)، ابزار مذکور را به سیستم‌عامل‌های iOS و اندروید اضافه کرده است.

کاربران به وسیله این ابزار می‌توانند یکی از ویدیوهای خود را انتخاب کرده و آن را از برنامه یوتیوب در گوشی‌های موبایل به ویرایشگر Shorts بیاورند. البته افراد فقط می‌توانند کلیپ‌هایی که حداکثر 60 ثانیه‌ای هستند را انتخاب و یک ویدیو جدید تولید کنند. کاربران برای ساخت یک کلیپ جدید می‌توانند به آن یک متن اضافه کرده یا فیلترهای مختلفی را روی آن اعمال کنند.

بر اساس گفته‌های گوگل، ویدیو نهایی تولید شده توسط کاربران به ویدیو اصلی لینک داده می‌شود. لینک دادن کلیپ نهایی به کلیپ اصلی، این امکان را برای تولیکنندگان محتوا فراهم می‌کند تا به یک ابزار تبلیغاتی دسترسی داشته باشند. به بیانی دیگر، کاربرانی که از یک ویدیو Shorts ایجاد شده با این ابزار لذت ببرند، لازم نیست برای مشاهده ویدیو اصلی آن به کانال سازنده بروند و به دنبال ویدیو کامل باشند.

 گوگل همچنین مدعی است ابزار Edit to shorts هم‌اکنون در دسترس کاربران قرار دارد و افراد به وسیله آن می‌توانند جان تازه‌ای را به محتوا کلاسیک خود ببخشند. در مجموع، ابزار مذکور یک پلتفرم آسان و سریع برای ویرایش و تولید ویدیو است که کار تولیدکنندگان محتوا برای ساخت ویدیوها را راحت می‌کند.

منبع: support.google

مطلب مرتبط  نقره داغ فروشنده های لایک و فالوور در چین
تبلیغ در گوگل برتینا

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

امتیاز / 5. تعداد نظرات :

اولین نظر را شما ثبت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.