سیستم تایید سن کاربران اینستاگرام با ویدیوی سلفی راه‌اندازی شد
سیستم تایید سن کاربران اینستاگرام با ویدیوی سلفی راه‌اندازی شد
نوامبر 8, 2022
آیفون 14 به زودی به قابلیت ارتباط ماهواره‌ای مجهز می‌شود
آیفون 14 به زودی به قابلیت ارتباط ماهواره‌ای مجهز می‌شود
نوامبر 12, 2022
پیام‌رسان سیگنال به قابلیت استوری مجهز شد

پیام‌رسان سیگنال به قابلیت استوری مجهز شد

پیام‌رسان سیگنال به قابلیت استوری مجهز شد

یکی از محبوب‌ترین بخش‌های اینستاگرام که کاربران به خوبی با آن تعامل دارند و از آن استفاده می‌کنند، استوری‌ها است. همانطورکه می‌دانید؛ افراد به وسیله این ویژگی می‌توانند عکس، ویدیو و حتی نوشته‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. حالا سیگنال، یکی دیگر از پیام‌رسان‌های محبوب دنیا با تقلید از اینستاگرام،  هم‌اکنون قابلیت استوری را برای کاربران خود فراهم کرده است.

بر اساس توضیحات سیگنال، قابلیت استوری با توجه به نظرات و درخواست کاربران به این پیام‌رسان اضافه شده است و اگر فردی به آن علاقه‌ای نداشته باشد، با رفتن به بخش تنظیمات می‌تواند ویژگی مذکور را غیرفعال کند. در حال حاضر این قابلیت برای تمامی گوشی‌های اندرویدی  و iOS در دسترس قرار گرفته است و به زودی نسخه دسکتاپ نیز به این ویژگی مجهز می‌شود.

قابلیت جدید سیگنال شبیه به استوری اینستاگرام است و کمتر تفاوتی میان آن‌ها وجود دارد. افراد با استفاده از ویژگی مذکور می‌توانند عکس‌ها، ویدیوها و حتی نوشته‌های خود را به مدت 24 ساعت با دیگران به اشتراک بگذارند. علاوه بر این، کاربران در بخش تنظیمات این ویژگی می‌توانند، استوری خود از دید برخی کاربران پنهان کنند تا فقط تعداد محدودی از افراد آن را ببینند.

کاربران برای پنهان‌سازی استوری‌های خود در سیگنال می‌توانند به چند روش عمل کنند. یکی از روش‌ها این است که افراد مطالب، عکس‌ها ویدیوهای خود را فقط با مخاطبین که در سیگنال حساب کاربری دارند، به اشتراک بگذارند. یکی دیگر از روش‌ها، اشتراک‌گذاری با افرادی است که کاربر با آن‌ها گفتگو داشته است. افراد همچنین به صورت دستی نیز می‌توانند استوری خود را از دید برخی کاربران مخفی کنند.

مطلب مرتبط  جبهه گیری ترامپ علیه گوگل و مدیر عامل این شرکت

منبع: theverge

تبلیغ در گوگل برتینا

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

امتیاز 3 / 5. تعداد نظرات : 2

اولین نظر را شما ثبت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.