نشانه گذاری اسکیما
بررسی تأثیر نشانه گذاری اسکیما بر روی رتبه سایت
فوریه 13, 2019
ایندکس شدن سایت توسط ربات گوگل
مدت زمان ایندکس شدن سایت در گوگل چقدر است؟
فوریه 18, 2019
ساب دامین یا ساب فولدر

ساب دامین یا ساب فولدر؟ کدام یک بر روی سئو تأثیر بیشتری دارد؟

این سوال یکی از متداول ترین سوالات وبسترها و سئوکارها است. به نظر شما ساب دامین و ساب فولدر چه تفاوتی از نظر گوگل و سئو دارند؟ آیا میزان اثربخشی آنها بر روی سئو متفاوت است؟

در چه حالت هایی باید از ساب دامین یا ساب فولدر استفاده کرد؟

در این ویدئو جان مولر به این سوالات پاسخ داده و بطور کلی ایده ای را مطرح کرده است که بر اساس آن می توانید تصمیم بگیرید که از کدامیک از این حالات استفاده کنید.

 

بطور خلاصه می توان گفت که انتخاب ساب دامین یا ساب فولدر به سیاست های سایت شما در رابطه با نحوه جذب مخاطب، استراتژی انتخابی برای کلمات کلیدی و میزان ارتباط موضوصی بخش جدید با موضوع کلی سایت بستگی دارد.

در واقع از دید گوگل تفاوت چندانی بین این دو مورد وجود ندارد و گوگل هیچگاه نگفته است که انتخاب یکی از این دو مورد نسبت به دیگری بهتر یا بدتر است.

اگر چه ساب فولدر از نظر انتقال قدرت دامنه به صفحات داخلی انتخاب بهتری است اما می توان با استفاده از استراتژی های خاص برای لینک دهی داخلی و تولید محتوا، قدرت دامنه را به ساب دامین نیز منتقل کرد و ارتباط دامین و ساب دامین را برای گوگل اثبات کرد.

بنابراین در زمان انتخاب ساب دامین یا ساب فولدر ایده های حاشیه ای موجود در میان اکثر وبمسترها که عموماً اشتباه هستند را کنار گذاشته و تنها بر روی همین چند مورد بالا که در ویدئو هم مطرح شد تمرکز کنید.

مطلب مرتبط  گوگل ادوردز چیست؟
تبلیغ در گوگل برتینا

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

امتیاز / 5. تعداد نظرات :

اولین نظر را شما ثبت کنید!

The following two tabs change content below.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *