چگونه اینترنتی درخت بکاریم؟
فروردین ۱۹, ۱۳۹۸
معرفی 3 اپلیکیشن ضروری در هنگام وقوع بلایای طبیعی
فروردین ۲۱, ۱۳۹۸
گوگل

پیش بینی وقوع سیل در هند با استفاده از تکنولوژی های گوگل

Central Water Commission to use Google technology to forecast floods

کمیسیون مرکزی آب کشور هند از تکنولوژی گوگل برای پیش بینی سیل استفاده می کند.

کمیسیون مرکزی آب هند (CWC) برای بهبود سیستم پیش بینی سیل از چند ماه گذشته وارد مذاکره با شرکت گوگل شده است تا با استفاده از تکنولوژی های ارتقا یافته توسط غول های تکنولوژی به انتشار داده های مرتبط به سیل بپردازد.

وزارتخانه منابع آب هند در بیانیه رسمی خود اعلام کرد: ” این ابتکار به سازمان های مدیریت بحران کمک می کند تا رویداد های هیدرولوژیکی را با شرایط بهتری مدیریت کنند. بر طبق این توافق کمیسیون مرکزی آب و گوگل تخصص های فنی در زمینه های متفاوتی را با یکدیگر به اشتراک خواهند گذاشت”

کمیسیون مرکزی آب هند یک سازمان فنی قدرتمندی در زمینه منابع آب است که با استفاده از تکنولوژی گوگل قادر به بهبود سیستم پیش بینی سیل می شود. وزیر منابع آب هند، نیتین گتکاری همچنین از همکاری گوگل برای مدیریت موثر سیل در هند ابراز امیدواری کرد.

این ابتکار برای پیش بینی سیل، احتمالاً جوابگوی درخواست طولانی مدت ساکنین مناطق سیل خیز در جهت اعلام هشدار در زمان کافی قبل از وقوع سیل می باشد.

تا سال 2016، کمیسیون مرکزی آب هند یک روز قبل از وقوع سیل قادر به پیش بینی و اطلاع رسانی آن بود. ولی در سال 2017 در فصل سیل خیز با مدل سازی مبتنی بر بارندگی موفق به پیش بینی و اعلام سیل، سه روز از قبل از وقوع آن شد.

تبلیغ در گوگل برتینا
The following two tabs change content below.

شبنم قرشی

Google Adwords Administrator & Content Development Specialist at Bertina
مطلب مرتبط  ساخت سریعترین ابر رایانه جهان برای دولت آمریکا