آموزشگاه فنی برتینا
با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای
درباره برتینا

درباره برتینا

آموزشکده برتینا
تاسیس سال ۱۳۹۳
دفتر مرکزی: تهران – خیابان ستارخان – خیابان شادمان – کوچه خرمدین – پلاک ۵۵
مدیرعامل: فائزه اخوان ملایری
مدیر آموزش: فائزه اخوان ملایری
وب سایت رسمی: www.edu.bertina.ir

شرکت وابسته:
شرکت فناوری پیشرفته پارسیان (برتینا)
مدیرعامل : عباس برتینا
وب سایت: www. bertina.ir

مجوزها و اعتبارات :

 • مجوز رسمی آموزش از سازمان فنی و حرفه ای کشور
 • پروانه فعالیت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
 • مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران
 • گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت شرکتهای انفورماتیکی از شورای عالی انفورماتیک کشور

شرکت فناوری پیشرفته پارسیان (سهامی خاص) با نام تجاری برتینا در سال ۱۳۸۳ با تیم کاری کوچکی از فارغ التحصیلان رشته مهندسی نرم افزار دانشگاه معتبر تهران شروع به کار نمود و با سختکوشی و پیگیری مستمر به سرعت از سایر رقبا پیشی گرفت و پس از گذشت تنها پنج سال از شروع فعالیت در بین شرکتهای برتر قرار گرفت و توانست تعداد پرسنل و همچنین خدمات خود را چندین برابر نماید.
در سال ۱۳۸۸ این شرکت توانست امکانات فیزیکی و سخت افزاری خود را به صورت چشم گیری ارتقا بخشد و تمامی مجوزها و گواهینامه را کسب نماید و خود را به عنوان یک شرکت بزرگ فناوری اطلاعات معرفی نماید و تعداد کاربران خود را از تعدادی محدود در ابتدای فعالیت به چند ده هزار کاربر افزایش دهد .
حال بر این شدیم که از تجربه عملی خود در راستای آموزش به دانش پژوهان گرامی استفاده نموده و نیرویی مجرب در زمینه فناوری اطلاعات را در اختیار بازار کار قرار دهیم.
آموزشکده برتینا تنها به کیفیت بالای کار می اندیشد و در صدد است تا بهترین روش های آموزشی را به متقاضیان عزیز ارائه نماید. در همین راستا کلیه کلاس ها با بهترین تجهیزات و امکانات سمعی و بصری و در آرامش کامل و محیطی دوستانه برگزار می شود و کلیه پرسنل و اساتید آموزشکده متعهد هستند تا بالاترین کیفیت آموزشی را به متقاضیان محترم ارائه نمایند.
اهداف این آموزشکده همواره با نیازهای هنرجویان عجین شده است بطوریکه ما خود را موظف میدانیم هنرجویی که از این آموزشکده فارغ التحصیل می شود باید مجهز به برترین و به روزترین مهارت ها باشد چرا که برتینا فرصتی را فراهم کرده است که یادگیری مهارت از هر نوع و رشته هم نیاز است هم الزام.با پیشرفت تکنولوژی نوین امروزه در سطح جهانی دیگر نیاز و الزام مکمل و متمم همدیگر هستند.و اگر بخواهیم ادعایی داشته باشیم که ما هم عصر و هم ردیف تکنولوژی نوین امروزی هستیم باید مهارت و تخصصی مفید داشته باشیم که این مرکز امروز با الهام از راهنمایی و ارشادات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در چهارچوب قوانین آماده هرگونه همکاری در تمامی سطوح با سایر ارگانها و ادارت و تمامی شهروندان فهیم هستیم.
آموزشکده برتینا سکان اجرای برنامه های آموزشی خود را به اساتید مجربی سپرده است که ضمن برخورداری از سوابق علمی و تدریس دانشگاهی، از تجارب ارزنده ای در مهارت ها و تخصص های مورد نیاز بازارکار امروز برخوردار هستند
ما ماموریت خود را برتری در امر آموزش،مهارت، خدمات و توسعه حرفه ای قرارداده ایم. این موسسه باتوجه به اهمیت یادگیری مادام العمر در جامعه جهانی، متعهد به پرورش و تعالی فراگیران می باشد.
این موسسه در تمام برنامه ها و خدماتش در تلاش برای کسب برتری است و روح حرفه ای بودن را در میان کارکنان و فراگیران می پروراند.
ماموریت ما، آموزش و تربیت افراد حرفه ای برای سود رسانی به جامعه و موسسات آن از طریق شناخت، تسهیل و توضیح فرآیند یادگیری و کاربرد دانش در رشته های ارائه شده می باشد.
چشم انداز
چشم انداز ما تبدیل شدن به یک مرکز علمی تراز اول با خصوصیات زیر می باشد:

 1. ارائه آموزش های مرتبط با فناوری های روز
 2. تربیت نیروهای منطبق با نیاز بازار
 3. تربیت نیروهای با دانش و مهارت های فنی و کاری با کیفیت بالا
 4. مطرح شدن به عنوان یک Brand معتبر آموزشی در کشور
 5. مطرح شدن به عنوان یک منبع معتبر معرفی نیروی انسانی در بازار کار
 6. مطرح شدن به عنوان یکی از معتبرترین مراکز نشر منابع بین المللی روزآمد با مدارم معتبر بین اللمللی
 7. مطرح شدن به عنوان یک مرکز فعال و معتبر آموزش از راه دور
 8. مطرح شدن به عنوان یک مرکز معتبر مشاوره و طراحی و اجرای برنامه های آموزشی تربیت نیروهای متخصص با اهداف خاص سازمان سفارش دهنده