نمایندگی تبلیغات در گوگل

آرشیو اخبار

برتینا همواره در تلاش است روز به روز در بهبود ارائه خدمات به شما کاربران گرامی پیشتاز باشد . در این راستا همواره در تکاپوی ایجاد حس خوشایند رضایت در شما هستیم .
به برگزیده ای از اخبار توجه فرمائید .

اطلاع رسانی ثبت کننده ریسلو

پیرو اعلام ناگهاني ثبت كننده جهانی ریسلو به تمامی کاربران ایرانی خود با وجود قرارداد ٥ ساله با نمايندگان ايراني ،متاسفانه دامنه های با آدرس ایران صرفا تا زمان انقضای دامنه در این ثبت کننده پشتیبانی می گردد و می بایست پیش از منقضی شدن دامنه اقدام به انتقال دامنه گردد.تمهیداتی توسط برتينا در نظر گرفته شده است که در ثبت های جدید و انتقال دامنه ها همکاری های لازم صورت پذيرد تا بدون هيچ خطري از دامنه ها ميزباني گردد.

۱۳۹۶/۴/۲۵

** اطلاع رسانی در مورد بروز رسانی ناحیه کاربری **

با سلام
کاربران گرامی
پیرو به روز رسانی crm مربوط به ناحیه کاربری، به استحضار میرساند که ناحیه کاربری در روز دو شنبه مورخ  ۲۲/۰۳/۹۶ از ساعت ۱۵ الی ۲۱ در دسترس نخواهد بود، لذا در بازه زمانی مذکور امکان ارسال تیکت، خرید سرویس، تمدید و هیچ گونه عملیاتی در ناحیه کاربری مقدور نخواهد بود.
لازم به ذکر است که پشتیبانان فنی برتینا از طریق گفتگوی زنده و همچنین تماس تلفنی در تمامی ساعات پاسخ گوی درخواست شما کاربران گرامی خواهند بود.
پیشتر از همکاری شما سپاسگزاریم.
با تقدیم احترام
برتینا
۱۳۹۶/۲/۲۴

اطلاع رسانی در رابطه شارژ اکانت های اختصاصی گوگل

با سلام و تبریک پیشاپیش عید نوروز به تمامی کاربران گرامی

بدین وسیله به اطلاع می رساند که شارژ تمامی اکانت های اختصاصی گوگل تا تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ انجام خواهد شد و تمامی درخواست های شارژ پس از آن، در هفته دوم فروردین ماه ۱۳۹۶ رسیدگی می گردند.

 

پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاریم

۱۳۹۵/۱۲/۲۱

شروع سرویس تبلیغات در گوگل دلاری در کنار درهمی

به اطلاع تمامی کاربران تبلیغات در گوگل می رساند که هم اکنون خریداری و شارژ اکانت اختصاصی میسر می باشد.
شارژ اکانت بصورت دلاری(برای اکانت های دلاری) و درهمی(برای اکانت های درهمی) امکانپذیر است.
***جهت تغییر اکانت درهمی به دلاری می توانید درخواست خود را به بخش مالی برتینا ارسال نمایید.جهت همکاری با شما، مبلغ فعالسازی اکانت دریافت نمی گردد.
۱۳۹۵/۹/۲۰

پسوند های خاص و جدید دامنه در برتینا

ده پسوند جدید دامنه متناسب با هر شغل یا وب سایتی، هم اکنون در برتنیا قابل ثبت می باشند. این پسوند ها به شما کمک می کند تا ماهیت کاری وب سایت خود را هرچه بهتر در نام دامنه خود به نمایش بگذارید.

برای مشاهده لیست کامل پسوند های جدید دامنه به لینک زیر مراجعه فرمایید.

www.bertina.ir/domain

۱۳۹۴/۸/۲۳
left arrow right arrow
اخبار
ما را حمایت کنید: