**خبر مهم: رفع کیس حقوقی بخشی از تجهیزات دیتاسنتر آلمان**

پیرو رویداد توقیف بخشی از تجهیزات دو رک از دیتاسنتر برتینا در کشور آلمان و تجهیزات بک آپ مربوط به آنها توسط پلیس امنیت آلمان و با توجه به تعهد برتینا در پیگیری حقوق مشتریان خود، پس از این رویداد فرآیند پیگیری قضایی پرونده به فوریت توسط وکلای آلمانی شرکت Bertina International GmbH اغاز گردید، به صورت معمول روند پیگیری در پرونده های مشابه در پلیس امنیت کشور آلمان غالبا تا یکسال زمانبر می باشد اما شرکت برتینا به واسطه دفتر شرکت بین المللی خود واقع در شهر دوسلدورف آلمان و با صرف هزینه گزاف و با بهره گیری از وکلای بسیار مجرب خود ، در کوتاه ترین زمان ممکن توانست تجهیزات مصادره شده توسط دادستانی کل آلمان را دریافت نماید.

با توجه به اینکه تعداد بسیار اندکی از کاربران برتینا آن هم تنها بخشی از اطلاعات آنان در این تجهیزات تحت تاثیر قرار گرفته بود به سرعت تمامی اطلاعات بازیافت گردید.

همچنین برتینا در راستای جلوگیری از تکرار موارد مشابه از ابتدای ماه august امسال ۲۰۱۷ تمامی بک آپ های خود را علاوه بر دیتاسنتر آلمان در دیتاسنتر دیگر خود در کشور هلند نیز نگهداری می نماید تا به فرض محال تکرار چنین رویداد هایی که پلیس علاوه بر تجهیزات اصلی تجهیزات بک آپ برتینا را که در محل دیگری قرار داشتند نیز توقیف نماید یک نسخه بک آپ از تمامی اطلاعات در کشور دیگری نیز وجود داشته باشد.

در صورتی که کاربری هنوز اطلاعات بازیافتی خود را دریافت ننموده است به سادگی می تواند با ارسال یک درخواست تیکت به بخش پشتیبانی اطلاعات خود را دریافت نماید.

همچنین در راستای مشتری مداری شرکت برتینا، به تمامی سرویس هایی که در این رویداد تحت تاثیر قرار گرفتند ۳ ماه اضافه خواهد شد. برای این امر کافیست یک درخواست تیکت به واحد فروش ارسال نمایید.

مجدد از اینکه با صبر و همراهی خود برتینا را در انجام این مهم یاری نمودید صمیمانه سپاسگزاریم.

برتینا

https://www.bertina.ir

۰۲۱۶۱۰۶۴

left arrow right arrow
اخبار