×

برتینا تنها همکار رسمی گوگل در کشور (Google Certified Partner)

برتینا دارای گواهی گوگل (Google Certified Partner) در ارائه خدمات تبلیغ در گوگل می باشد. این گواهی بصورت مستقیم توسط شرکت گوگل ارائه می شود و تعداد معدوی شرکت در سراسر جهان دارای این گواهی می باشند.
جهت دریافت اطلاعات گواهی و لینک آن در سایت گوگل در ساعات اداری با واحد فروش تماس حاصل نمایید.
توجه: هیچ شرکت دیگری در کشور دارای این گواهی نبوده و ارائه آن توسط هر شرکت دیگری کاملا جهت کلاهبرداری می باشد.
توجه: ممکن است فرد و یا افرادی خود را دارای این گواهی معرفی نمایند و یا آرم گواهی را در سایت خود قرار دهند برای اطمینان از این موضوع از شرکت مربوطه لینک گواهی فعال در سایت گوگل را مطالبه نمایید. همچنین دقت داشته باشید که اصل نام شرکت به انگلیسی را در گواهی مشاهده نمایید و نه نام فرد و یا شرکت خارجی دیگر باشد زیرا ممکن است بعضی از شرکت ها از نام فرد و یا شرکت خارجی دارای این گواهی سوء استفاده نمایید.
توجه: جهت جلوگیری از هرگونه مشکل احتمالی در ارتباط با تحریم ها، گواهی برتینا از طریق ایالات متحده صادر شده است و نگرانی از لحاظ تحریم وجود ندارد.

دلار واقعی و حساب بانکی واقعی

تمامی اکانتهای برتینا تحت هیچ شرایطی از کارتهای اعتباری مجازی استفاده نمی نمایند و دارای حساب بانکی معتبر با دلار واقعی می باشند در نتیجه نه تنها باعث کاهش رتبه سایت و دامنه شما و احیانا بلک لیست شدن آن به دلیل انجام اعمال خلاف قوانین گوگل نمی گردند بلکه به دلیل گواهی دار بودن اکانت باعث افزایش اعتبار دامنه و سایت شما نزد گوگل می گردند.

دسترسی مستقیم به کنترل پنل

برتینا سرویس دسترسی مستقیم به کنترل پنل را ارائه می نماید. از طریق کنترل پنل کاربران می توانند بصورت مستقیم اقدام به تغییر در قسمتهای مختلف تبلیغ خود نمایند. این کنترل پنل اختصاصی برتیا می باشد.
کنترل پنل ها دارای یک هزینه فعالسازی اولیه بوده که فقط برای یکبار پرداخت می گردد و همچنین دارای یک هزینه جزئی استفاده نیز می باشد.
توجه: برتینا تنها ارائه دهنده این سرویس در خاورمیانه می باشد.

مدیریت توسط تیم حرفه ای با سابقه ی طولانی

اکانتها برتینا توسط حرفه ای ترین تیم کشور که بیشترین سابقه و تجربه را دارا می باشد مدیریت می گردد.

تکنیک حداقل هزینه ی کلیک

برتینا ارائه دهنده واقعی تکنیک حداقل هزینه کلیک می باشد به این ترتیب که حداقل هزینه کلیک1 تا 5 سنت خواهد بود و هرگز بطور معمول هزینه کلیک از 5 سنت بیشتر نخواهد شد.

امکانات بی نظری رایگان

برتینا بازه گشتره ای از خدمات جانبی تبلیغات در گوگل را بطورت کاملا رایگان ارائه می نماید که در زیر فهرست قسمتی از این خدمات ارائه شده است.
هزینه نصب: رایگان
تعیین سقف هزینه روزانه: رایگان
تنظیم زمان پخش (روز - ساعت): رایگان
تنظیم منطقه پخش (شهر - کشور): رایگان
انجام تغییرات در هر زمان و هر حالت: رایگان
امکان انتخاب ارز( درهم یا دلار ): رایگان
ارائه گزارش دقیق و تحلیل توسط گوگل: رایگان
امکان مدیریت کامل هزینه ها: رایگان
تعیین دقیق هزینه هر کلیک: رایگان
تعیین کلمات و کلید واژه های جستجو: رایگان

ارائه خدمات به صورت مستقیم و نه به صورت Reseller

برتینا برخلاف بسیاری از شرکتهای دیگر بصورت مستقیم سرویس های خود را ارائه می نماید به این معنا که نماینده و یا Reseller شرکتهای خارجی نمی باشد.

بین المللی بودن برتینا

شرکت برتینا یک شرکت بین المللی می باشد
(جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت بین المللی برتینا به آدرس https://bertinaco.com/ مراجعه نمایید)

عدم نگرانی از تحریم

شرکت برتینا یک شرکت بین المللی بوده در نتیجه به هیچ عنوان نگران تحریم ها نمی باشد همچنین تاکنون طی چندین سال فعالیت برتینا هرگز این مورد برای برتینا رخ نداده است.

سابقه، اعتبار ور سمیت

برتینا یک شرکت رسمی داخلی و بین المللی بوده و دارای چندین سال سابقه فعالیت(تاریخ تاسیس، اردیبهشت 1383) می باشد. همچنین دارای انواع گواهی نامه و تقدیر نامه از مراجع مختلف از جمله وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.
(جهت اطمینان از رسمی بودن برتینا فقط کافیست به سایت روزنامه رسمی مراجعه نموده و شماره ثبت برتینا را در آن جستجو نمایید تا تاریخ ثبت شرکت و اطلاعات قانونی آن به شما نمایش داده شود)

تبلیغات هم زمان در محیط فارسی و انگلیسی

با توجه به تحریم های صورت گرفته علیه کشور امکان انتخاب زبان فارسی در خدمات تبلیغات در گوگل غیر فعال شده است اما با توجه به عدم تحریم برتینا امکان تبلیغات همزمان در محیط فارسی و انگلیسی وجود دارد.

امکان نمایش تبلیغ فقط در ایران

با توجه به تحریم های صورت گرفته علیه کشور امکان انتخاب کشور ایران در خدمات تبلیغات در گوگل غیر فعال شده است اما این امکان توسط برتینا ارائه می گردد.

مشاوره SEO رایگان

خدمات مشاوره SEO (بهینه سازی موتور جستجو) برتینا از ابتدای سال 1388 از حالت تجاری و غیر رایگان به سرویس رایگان تغییر نمود و در حال حاضر این سرویس بطورت کاملا رایگان ارائه می شود.

امکان پرداخت اینترنتی فوری

با توجه به عقد قرار داد بین شرکت برتینا و تعدادی از بانکهای کشور این امکان قراهم شده است که شما روش پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید به این ترتیب دیگر لازم نخواهد بود برای هر پزداخت به بانک و یا خودپرداز مراجعه نمایید. همچنین روش های پرداخت بانکی و یا خودپردازی نیز موجود می باشد.

نمایندگی تبلیغات در گوگل

نمایندگی اعتباری تبلیغ در گوگل برتینا

باتوجه به رشد چشمگیر بازار اینترنت در سال گذشته، سیاست برتینا در سال جدید توسعه این بازار در ایران و گسترش همکاری با تمامی فعالان عرصه وب ، اینترنت و تبلیغات می باشد. در همین راستا برتینا جهت حمایت از فعالان این عرصه سرویس ها متعددی را ارائه می نماید و شما می توانید از خدمات حمایتی برتینا در این زمینه بهره مند گردید.
جهت کاهش نگرانی نمایندگان از موفقیت در این بازار برتینا طرح نمایندگی بدون پیش پرداخت را ارائه داده است. به این معنا که پرداخت نماینده به برتینا پس از جذب مشتری می باشد.

نمایندگی اعتباری تبلیغ در گوگل

در این طرح نماینده تنها پس از جذب هر مشتری مبلغ پرداخت خواهد نمود و نیاز به پرداخت اولیه نخواهد بود.
نحوه استفاده از این طرح به این صورت خواهد بود که نماینده در ابتدا درخواست فعالسازی سرویس نمایندگی را ارسال می نماید(این فعالسازی رایگان می باشد).سپس شروع به بازاریابی و تبلیغات محصولات خود نموده و در هنگام جذب هر مشتری به ازای همان مشتری بدون تخفیف مبلغ را با برتینا تسویه خواهد نمود. هنگامی که مجموع سفارشات وی به مبلغ حداقل پرداخت پلان(جدول زیر) و یا بیشتر از ان رسید نماینده درخواست محاسبه تخفیف می نماید. در این حالت میزان تخفیف ان پلان محاسبه و به عنوان اعتبار به ناحیه کاربری نماینده منتقل می گردد و نماینده می تواند با این مبلغ مجدد اقدام به سفارش نماید.
در این طرح هیچ گونه هزینه وجود ندارد و تمامی مبلغ پرداختی مشتری اعتبار بوده و قابل خرج کردن خواهد بود و نماینده به براساس نوع پلن انتخابی یک میزان تخفیف از برتینا دریافت خواهد نمود.
در این طرح پلنهای نمایندگی تصاعدی می باشند. به این صورت که هنگامی که مجموع سفارشات نماینده به حداقل پرداخت هرپلانی برسد سطح نمایندگی به پلن بعدی تغییر و میزان تخفیفات نمایندگی وی افزایش می یابد.
جهت شروع فقط کافیست در ناحیه کاربری برتینا ثبت نام نموده و سپس در ساعات اداری با واحد فروش تماس حاصل نمایید 61064-021

 • GAS1
  3.000.000
  تومان
  2%
  تخفیف
 • GAS2
  10.000.000
  تومان
  5%
  تخفیف
 • GAS3
  25.000.000
  تومان
  6%
  تخفیف
 • GAS4
  50.000.000
  تومان
  7%
  تخفیف
 • GAS5
  100.000.000
  تومان
  8%
  تخفیف

شرایط نمایندگی ها

برتینا در حال حاضر از طریق شبکه نمایندگی ها در سراسر کشور خدمات و محصولات خود را ارائه میدهد.
اخذ نمایندگی برای «اشخاص حقیقی» و «اشخاص حقوقی» امكان‌پذیر است،
نمایندگی‌های برتینا قادر به فروش خدمات و محصولات شركت بوده و سود نماینده تخفیف وی میباشد.
تخفیف نماینده با توجه به تعرفه نمایندگی ها تعیین می‌شود.
طبق تعرفهء نمایندگی ها، تخفیف نماینده در مورد هر یک از خدمات و محصولات متفاوت بوده و هر چه میزان اعتبار نماینده بیشتر باشد تخفیف دریافتی وی نیز در مورد هر یک از خدمات و محصولات بیشتر خواهد بود.
اعتباری که نماینده طبق تعرفه پرداخت مینماید تماما قابل مصرف بوده و در صورت اتمام اعتبار هیچ محدودیت حداقل و حداکثری برای شارژ مجدد آن وجود ندارد.
نماینده شارژ اعتبار خود را میتواند با هریک از روشهای پرداخت انجام دهد.(پرداخت اینترنتی . پرداخت بانکی . پرداخت خودپردازی . پرداخت چکی)
نمایندگی‌ها از طریق كنترل‌ پنل اصلی برتینا بصورت آنلاین تا سقف اعتبار خود قادر به فروش می‌باشند و برای هر فروش نیازی به تماس با شرکت نخواهند داشت.
پشتیبانی مشترکین نمایندگی ها در صورت تمایل نماینده به عهده شرکت بوده و نماینده، پس از فروش میتواند پشتیبانی مشترک خود را به شرکت بسپارد.
هیچ محدودیت حداقل یا حداکثری بر قیمت گزاری توسط نماینده در نظر گرفته نشده است و نماینده می تواند محصولات خود را به هر قیمت ارائه نماید
نام نمایندگی ها در صورت تمایل در جایی ارائه نخواهد شد.
جهت شروع فقط کافیست در ناحیه کاربری برتینا ثبت نام نموده و سپس در ساعات اداری با واحد فروش تماس حاصل نمایید 021-61064

تسهیلات نمایندگی ها

عدم وجود هرگونه ریسک بدلیل عدم پرداخت اولیه
كنترل پنل فروش خدمات و محصولات
فروش خدمات و محصولات بر اساس اعتبار نماینده كه در سیستم آنلاین كاركرد حساب، موجودی و باقی مانده اعتبار به وی نمایش داده میشود
محاسبه تخفیفات نمایندگی ها بصورت تصاعدی (‌افزایش تخفیف بر اساس شارژ اعتبار بیشتر، محاسبه توسط سیستم‌ آنلاین)
امكان واگذاری نمایندگی انحصاری (مشروط بر صلاحیت و تائیدیه امور نمایندگیها و گذشت حداقل 6 ماه از صدور نمایندگی)
عدم محدودیت قیمت گذاری (نماینده میتواند با توجه به تخفیفات خود، بدون محدودیت قیمت گذاری نماید)
انتخاب سطح نمایندگی از ابتدا (نماینده میتواند با قرار دادن اعتبار اولیه، سطح نمایندگی و تخفیف دریافتی خود را از ابتدا تعیین نماید و یا با شارژ اعتبار، در هر زمان سطح نمایندگی و تخفیف خود را افزایش دهد)

left arrow right arrow
اخبار