نمایندگی تبلیغات در گوگل

نمایندگی اعتباری تبلیغ در گوگل برتینا

باتوجه به رشد چشمگیر بازار اینترنت در سال گذشته، سیاست برتینا در سال جدید توسعه این بازار در ایران و گسترش همکاری با تمامی فعالان عرصه وب ، اینترنت و تبلیغات می باشد. در همین راستا برتینا جهت حمایت از فعالان این عرصه سرویس ها متعددی را ارائه می نماید و شما می توانید از خدمات حمایتی برتینا در این زمینه بهره مند گردید.
جهت کاهش نگرانی نمایندگان از موفقیت در این بازار برتینا طرح نمایندگی بدون پیش پرداخت را ارائه داده است. به این معنا که پرداخت نماینده به برتینا پس از جذب مشتری می باشد.

نمایندگی اعتباری تبلیغ در گوگل

در این طرح نماینده تنها پس از جذب هر مشتری مبلغ پرداخت خواهد نمود و نیاز به پرداخت اولیه نخواهد بود.
نحوه استفاده از این طرح به این صورت خواهد بود که نماینده در ابتدا درخواست فعالسازی سرویس نمایندگی را ارسال می نماید(این فعالسازی رایگان می باشد).سپس شروع به بازاریابی و تبلیغات محصولات خود نموده و در هنگام جذب هر مشتری به ازای همان مشتری بدون تخفیف مبلغ را با برتینا تسویه خواهد نمود. هنگامی که مجموع سفارشات وی به مبلغ حداقل پرداخت پلان(جدول زیر) و یا بیشتر از ان رسید نماینده درخواست محاسبه تخفیف می نماید. در این حالت میزان تخفیف ان پلان محاسبه و به عنوان اعتبار به ناحیه کاربری نماینده منتقل می گردد و نماینده می تواند با این مبلغ مجدد اقدام به سفارش نماید.
در این طرح هیچ گونه هزینه وجود ندارد و تمامی مبلغ پرداختی مشتری اعتبار بوده و قابل خرج کردن خواهد بود و نماینده به براساس نوع پلن انتخابی یک میزان تخفیف از برتینا دریافت خواهد نمود.
در این طرح پلنهای نمایندگی تصاعدی می باشند. به این صورت که هنگامی که مجموع سفارشات نماینده به حداقل پرداخت هرپلانی برسد سطح نمایندگی به پلن بعدی تغییر و میزان تخفیفات نمایندگی وی افزایش می یابد.
جهت شروع فقط کافیست در ناحیه کاربری برتینا ثبت نام نموده و سپس در ساعات اداری با واحد فروش تماس حاصل نمایید 61064-021

شرایط نمایندگی ها

برتینا در حال حاضر از طریق شبکه نمایندگی ها در سراسر کشور خدمات و محصولات خود را ارائه میدهد.
اخذ نمایندگی برای «اشخاص حقیقی» و «اشخاص حقوقی» امكان‌پذیر است،
نمایندگی‌های برتینا قادر به فروش خدمات و محصولات شركت بوده و سود نماینده تخفیف وی میباشد.
تخفیف نماینده با توجه به تعرفه نمایندگی ها تعیین می‌شود.
طبق تعرفهء نمایندگی ها، تخفیف نماینده در مورد هر یک از خدمات و محصولات متفاوت بوده و هر چه میزان اعتبار نماینده بیشتر باشد تخفیف دریافتی وی نیز در مورد هر یک از خدمات و محصولات بیشتر خواهد بود.
اعتباری که نماینده طبق تعرفه پرداخت مینماید تماما قابل مصرف بوده و در صورت اتمام اعتبار هیچ محدودیت حداقل و حداکثری برای شارژ مجدد آن وجود ندارد.
نماینده شارژ اعتبار خود را میتواند با هریک از روشهای پرداخت انجام دهد.(پرداخت اینترنتی . پرداخت بانکی . پرداخت خودپردازی . پرداخت چکی)
نمایندگی‌ها از طریق كنترل‌ پنل اصلی برتینا بصورت آنلاین تا سقف اعتبار خود قادر به فروش می‌باشند و برای هر فروش نیازی به تماس با شرکت نخواهند داشت.
پشتیبانی مشترکین نمایندگی ها در صورت تمایل نماینده به عهده شرکت بوده و نماینده، پس از فروش میتواند پشتیبانی مشترک خود را به شرکت بسپارد.
هیچ محدودیت حداقل یا حداکثری بر قیمت گزاری توسط نماینده در نظر گرفته نشده است و نماینده می تواند محصولات خود را به هر قیمت ارائه نماید
نام نمایندگی ها در صورت تمایل در جایی ارائه نخواهد شد.
جهت شروع فقط کافیست در ناحیه کاربری برتینا ثبت نام نموده و سپس در ساعات اداری با واحد فروش تماس حاصل نمایید 021-61064

تسهیلات نمایندگی ها

عدم وجود هرگونه ریسک بدلیل عدم پرداخت اولیه
كنترل پنل فروش خدمات و محصولات
فروش خدمات و محصولات بر اساس اعتبار نماینده كه در سیستم آنلاین كاركرد حساب، موجودی و باقی مانده اعتبار به وی نمایش داده میشود
محاسبه تخفیفات نمایندگی ها بصورت تصاعدی (‌افزایش تخفیف بر اساس شارژ اعتبار بیشتر، محاسبه توسط سیستم‌ آنلاین)
امكان واگذاری نمایندگی انحصاری (مشروط بر صلاحیت و تائیدیه امور نمایندگیها و گذشت حداقل 6 ماه از صدور نمایندگی)
عدم محدودیت قیمت گذاری (نماینده میتواند با توجه به تخفیفات خود، بدون محدودیت قیمت گذاری نماید)
انتخاب سطح نمایندگی از ابتدا (نماینده میتواند با قرار دادن اعتبار اولیه، سطح نمایندگی و تخفیف دریافتی خود را از ابتدا تعیین نماید و یا با شارژ اعتبار، در هر زمان سطح نمایندگی و تخفیف خود را افزایش دهد)

left arrow right arrow