تور مجازی گوگل چگونه به کسب و کار شما کمک می کند؟

همانطور که گوگل تایید می کند ، تور مجازی تهیه شده از محل کسب و کار شما علاوه بر ایجاد انرژی مثبت از سمت مشتریان ، یک ابزار بسیار مناسب برای مارکتینگ کسب و کار شما می باشد زیرا که تور مجازی هم بصورت رایگان در فضای نقشه گوگل و هم بصورت مستقیم در نتایج جستجو و صفحه Google+ قرار می گیرد.
به طور مثال فردی را در نظر بگیرید که به دنبال هتلی مناسب برای اقامت خود می باشد.
یا عروس و دامادی که برای مراسم عروسی خود به دنبال سالن و تالاری مناسب می باشند.
یا فردی که به دنبال کافه ای مناسب برای برگزاری جشن خود می باشد.
یا فردی که به دنبال باشگاه بدنسازی ، سالن یوگا ، استخر و ... با کیفیتی مناسب است.
یا به دنبال آرایشگاه ، کلینیک پوست و مو ، دندانپزشکی و ... است و محیط و کیفیت خدمات برای این فرد بسیار مهم است.
فردی به دنبال آموزشگاه زبان ، کامپیوتر ، موسیقی و ... می باشد.
اگر کسب و کار شما به گونه ای باشد که به دنبال مشتریانی در خارج از کشور نیز هستید (مانند هتل ها) لزوم داشتن این قابلیت به مراتب بیشتر هم می شود.
همه این افراد با مشاهده محیط شما به همراه تمام جزئیات آن و قدم گذاشتن در آن به صورت مجازی (تور مجازی) ، می توانند با توجه به علایق خود انتخاب مناسبتری داشته باشند.
همچنین شما می توانید نکات مهمی که فکر می کنید برای مشتریانتان ارزشمند است را در قالب تابلو در مسیر عکاسی قرار دهید تا مشتریان با مشاهده تور ، بتوانند انتخاب درستی داشته باشد.
آمارهای رسمی منتشر شده از سمت گوگل نشان میدهد که میزان جذب مشتری در کسب و کارهای دارای تور مجازی آنلاین ، می تواند دست کم تا دو برابر بیشتر از سایرین باشد
با راه اندازی سرویس تور مجازی 360 آنلاین برای کسب و کار خود، در واقع شما درهای کسب و کارتان را به روی مشتریان فعلی خودتان و نیز مشتریان آینده ای که هم اکنون در حال جستجو در دنیای اینترنت هستند گشوده اید. بدین وسیله شما با ارائه یک دسترسی سریع، ساده و مجازی به کاربران اینترنتی، به بهترین وجه ممکن حضور آنلاین خود را به آنها اعلام می نمایید.
تور مجازی گوگل در تمام وسایل ارتباطی مثل موبایل، تبلت، کامپیوتر و در تمام سیستم عامل ها مثل ویندوز ، iOS و اندروید قابلیت نمایش دارد.

آیا اجرای تور مجازی در نتیجه جستجوی گوگل تاثیری خواهد داشت؟

بله.
کیفیت نمایش نتایج جستجوی کسب و کار شما در گوگل بسیار بهتر از قبل خواهد بود.

آیا از تور مجازی گوگل در داخل وب سایت هم می توان استفاده کرد؟

بله.
شما می توانید از خروجی تور مجازی در وب سایت و سایر شبکه های اجتماعی مربوط به کسب و کارتان استفاده نمایید ( مثل فیس بوک ).
در این حالت مشتریان و مخاطبین شما می توانند با ورود به سایت شما نیز به صورت مجازی در مکان شما قدم گذاشته و از آن به صورت سه بعدی قدم بگذارند.

اجرای تور مجازی برای کسب و کار من چه مدت زمانی طول می کشد؟

زمان اجرای تور 360 درجه ( تور مجازی ) به مساحت و پیچیدگی محل کسب و کار شما بستگی دارد.هر چه تعداد مکان های عکاسی در محل شما بیشتر باشد ، زمان بیشتری برای عکاسی و تهیه تور مجازی نیاز است. ولی برای عکاسی از مکان های معمولی مثل رستوران ، آرایشگاه ، رستوران و ... بیشتر از 3 الی 4 ساعت زمان لازم نمی باشد.

هزینه تور مجازی ؟

تور مجازی هیچ هزینه ماهیانه یا سالیانه برای شما ندارد، تنها یکبار پرداخت می کنید و برای همیشه استفاده می کنید.
هزینه انجام تور مجازی به تعداد نقاطی که باید عکس های 360 درجه از آن تهیه شود بستگی دارد.
این نقاط با بازدید از محل شما توسط عکاسان مورد اعتماد گوگل برتینا مشخص خواهد شد.

آماده سازی مکان کسب کار شما ؟

مسلما هر چه محیط کسب کار شما تمیز و مرتب تر باشد برای عکاسی تور مجازی مناسب تر است و مشتری با مشاهده تور مجازی ، برآورد مناسب تری از کسب و کار شما خواهد داشت که این امر به جذب مشتری کمک شایانی خواهد نمود.

چه نقاطی از محل کسب و کار شما عکاسی می شود؟؟

معمولا باید نقاطی از محل کسب و کار شما در تور مجازی استفاده شود که مشتریان شما با آن سروکار دارند و یا وجود آن نقاط ها برای مشتریان مهم می باشد. مثلا برای یک دیتاسنتر،وجود اتاق سرور و تجهیزات ایمنی آن یک امر بسیار مهم محسوب می شود و قرار گرفتن این مکان در تور مجازی بسیار به اعتماد و حسن نیت مشتری نسبت به فعالیت شما کمک می کند.
با این روش مشتری می تواند مشاده کند که اگر در یک روز معمولی وارد محیط کسب و کار شما شود با چه صحنه ای روبرو خواهد شد.

آیا امکان قراردادن تصاویر افراد در داخل عکس های گرفته شده وجود دارد؟

برای کیفیت هر چه بهتر عکس های 360 درجه و تور مجازی بهتر است که افراد در عکس ها حضور نداشته باشند اما با این وجود در صورت تمایل شما برای حضور افراد در عکس های تور مجازی این امر امکان پذیر خواهد بود. البته در این حالت مسلما عکس ها با کیفیت بسیار مناسب و همانند عکس هایی که بدون حضور افراد هستند ، تهیه خواهد شد.

left arrow right arrow