logo

پایگاه مقالات و پشتیبانی برتینا

نوشته شده در تاریخ : سه شنبه ، ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ در دسته : نمایندگی دامنه - بازدیدها : 483
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 میانگین رای : 4٫00از 5) رای
Loading...

آموزش ثبت دامنه بین المللی جهت نمایندگان ثبت دامنه برتینا

ورود به پنل نمایندگی: وارد لینک domains.bertina.ir شوید. یوزرنیم و پسورد را وارد کرده و از قسمت Role: گزینه Reseller را انتخاب نمائید.
پس از ورود به صفحه ی اصلی نمایندگی ، از طریق منو های بالا بر روی گزینه ی Products رفته و ترتیب Domain Registration > Check Availability کلیک نمایید .

 

 

fv1

 

 

در صفحه ی جدید ، شما قادر به جستجو و ثبت دامین مورد نظر خود می باشید . به فرض مثال ما قصد ثبت دامین test.com را داریم . برای این کار بایستی نام دامین را بدون در نظر گرفتن پسوند در قسمت سفید رنگ تایپ نمایید . در ضمن در صورتی که قصد ثبت چند دامین به صورت یکجا می باشید ، می توانید نام دامین های خود را با Enter از هم جدا کرده و در همان فضا قرار داد

 

fv2

 

 

در این لحظه نوبت به انتخاب پسوند/های مورد نظر می رسد . تمامی پسوند هایی که قادر به ثبت آن ها می باشید در وسط صفحه مشاهده می نمایید که می توانید آن/ها را انتخاب و بر روی گزینه ی Search for Domain name(s کلیک نمایید .

در این مرحله ، دامین/ها با پسوند/های مورد نظر جستجو شده و در صورت آزاد بودن به شما نمایش داده می شود . سامانه به صورت خودکار دامین هایی که آزاد بوده و به نام دامین شما نزدیک باشد ، به شما پیشنهاد می دهد که می توانید آن ها را انتخاب نمایید . پس از انتخاب دامین/ها ، بر روی گزینه ی Add کلیک نمایید، در صورتی که دامنه به سبد اضافه شده باشد در سمت راست صفحه نمایش داده میشود.

 

 

fv3

 

در صورت تمایل برای ثبت دامنه بر روی checkout کلیک نمایید در غیر اینصورت میتوانید بر روی علامت حذف یا X کلیک نمایید تا دامنه از سبد خرید حذف گردد.

از آنجایی که دامین ها باید با مشخصات شخصی به ثبت رسد ، بایستی حتما Username Customer شخص مورد نظر موجود باشد . برای ایجاد این اکانت ، می توانید از طریق این صفحه اقدام نمایید . به صورتی که گزینه Create an Account in 10 Seconds را کلیک نمایید و مشخصات شخص مورد نظر را وارد کرده و بر روی گزینه ی Create Account کلیک نمایید

 

 

fv4

 

در صورتی که این اکانت موجود باشد ، می توانید از طریق بالای صفحه و قسمت Login / Sign Up کلیک نمایید و یوزر نیم شخص مورد نظر را وارد کرده و بر روی گزینه ی Signin کلیک نمایید .

 

fv5

 

در صفحه ی جدید ، شما قادر به تنظیم مدت زمان ثبت دامین/های خود از قسمت اول می باشید . در قسمت دوم ، نام صاحب دامین را نمایش می دهد ( معمولا بر روی همان شخصی است که در مرحله ی قبل ایمیل آدرس آن را وارد کرده اید). در قسمت بعد می توانید ویژگی Privacy Protection را فعال نمایید ( که این ویژگی رایگان می باشد ) . در قسمت آخر می توانید نیم سرور های دامین را انتخاب نمایید .

 

fv6

 

در صفحه ی جدید شما بایستی پرداخت دامین خود را انجام دهید .گزینه Execute the request(s), but cancel the Invoice(s) را انتخاب نمایید و پس از کلیک بر روی Excute the above Request without reseiving a Payment دامین به صورت کامل به ثبت می رسد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *