نمایندگی تبلیغات در گوگل

با بودجه کم صاحب یک شرکت ثبت دامین معروف شوید

چنانچه قصد ورود به بازار دامین و هاستینگ را دارید گام اول شما کسب یک نمایندگی ثبت دامین می باشد. در صورتی که شما بخواهید بصورت مستقیم از شرکت های مادر ثبت دامین نمایندگی کسب نمایید نیاز به حداقل چندین میلیون تومان برای پرداخت به عنوان اعتبار اولیه خواهید داشت که شاید این موضع برای شما چندان به صرفه نباشد. بهترین توصیه برای این موضوع استفاده از خدمات نمایندگی برتینا می باشد. در این حال برتینا به عوان واسط میان شما و شرکت مادر ثبت دامین خواهد بود و به این ترتیب میزان اعتبار اولیه شما شدیدا کاهش خواهد یافت. همچنین با توجه به اینکه خدمات ثبت دامین برتینا مستقیم خواه بود شما هیچگونه تفاوتی از لحاظ کیفیت و امکانت با دریافت خدمات مستقیم از شرکت مادر ملاحظه نخواهید کرد و دارای یک کنترل پنل کاملا مستقل خواهید بود همانند آنکه بصورت مستقیم از شرکت مادر اقدام به کسب نمایندگی نمایید.

چرا ثبت دامنه برتینا

مزایای نمایندگی دامین برتینا

آیا نامی از برتینا در خدماتی که نماینده ارایه میدهد وجود دارد؟

خیر هیچگونه نام یا ردپایی جز نام شرکت شما به کاربران نمایش داده نخواهد شد و تمامی ایمیل های ارسالی, لوگوها و... با نام شرکت شما میباشد و این مورد کاملا قابل تنظیم است.
نمایندگان ثبت دامنه وب سایتی با آرم و آدرس خود دریافت خواهد نمود که تمامی امور ثبت دامنه توسط مشتریان در آن بصورت اتوماتیک انجام میپذیرد.
با افزایش اعتبار های بعدی شما به اکانت نمایندگی خود بصورت خودکار به سطوح بالاتر رفته و از قیمت های آنها استفاده خواهید کرد.
اخذ نمایندگی برای «اشخاص حقیقی» و «اشخاص حقوقی» امكان‌پذیر است،
اعتباری که نماینده طبق تعرفه پرداخت مینماید تماما قابل مصرف بوده و در صورت اتمام اعتبار هیچ محدودیت حداقل و حداکثری برای شارژ مجدد آن وجود ندارد.
نماینده شارژ اعتبار خود را میتواند با هریک از روشهای پرداخت انجام دهد.(پرداخت اینترنتی . پرداخت بانکی . پرداخت خودپردازی . پرداخت چکی)
نمایندگی‌ها از طریق كنترل‌ پنل اختصاصی خود بصورت آنلاین تا سقف اعتبار خود قادر به فروش می‌باشند و برای هر فروش نیازی به تماس با شرکت نخواهند داشت.
هیچ محدودیت حداقل یا حداکثری بر قیمت گزاری توسط نماینده در نظر گرفته نشده است و نماینده می تواند محصولات خود را به هر قیمت ارائه نماید

left arrow right arrow