خرید دامنه ai

قیمت دوساله 15,100,000  تومان

مالکیت ۱۰۰٪ دامنه برای شما

ثبت دامنه ai در برتینا، به‌طورکامل با اطلاعات ارسال شده از سمت کاربر انجام می‌شود و مالک ۱۰۰ درصدی دامنه خواهد بود.

قفل دامنه رایگان

ثبت دامنه ai در برتینا، به‌طورکامل با اطلاعات ارسال شده از سمت کاربر انجام می‌شود و مالک ۱۰۰ درصدی دامنه خواهد بود.

تنظیم NameServer اختصاصی

با ثبت دامنه در برتینا، از طریق واحد فنی به صورت رایگان اقدام به ثبت، تنظیم و مدیریت Child NameServer کنید.

نکات مهم درباره خرید دامنه ai

دامنه  ai ، از دامنه‌های سطح بالای کد کشوری و متعلق به جزایر آنگویلا در دریای کارائیب می‌باشد. ‌این پسوند دامنه از سال 1995 معرفی شده است و در سال 2006 ثبت آن برای عموم افراد آزاد شده است.

اخیرا با گسترش هوش مصنوعی (artificial intelligence) ثبت دامنه‌های .ai نیز رواج یافته است و اکثر سازمان‌ها، شرکت‌ها و یا افرادی که فعال یا علاقه‌مند به این حوزه هستند، اقدام به ثبت دامنه‌های با پسوند .ai‌ نموده‌اند.

اگر دامنه موردنظر شما پریمیوم باشد، هزینه خرید دامنه ai و سایر دامنه‌های بین‌ المللی، با توجه ‌‌به قیمت اعلام شده رجیسترار، متفاوت خواهد بود.

اگر فعالیت کسب ‌وکار شما محدود به ایران است و قصد استفاده از خدمات گوگل ادز را دارید، پیشنهاد می‌کنیم برای رفع محدودیت دامنه ir در گوگل ادز، دامین بین‌المللی  ai را در کنار دامنه ir خریداری کنید.

خرید و ثبت دامنه‌های بین‌المللی

مزایای ثبت دامنه ai در برتینا

قفل دامنه رایگان

با خرید دامنه ai از برتینا، قفل دامنه رایگان برای افزایش امنیت و جلوگیری از انتقال ناخواسته دامنه خود دریافت کنید.

مالکیت ۱۰۰٪ دامنه

ثبت دامنه ai در برتینا، به‌طورکامل با اطلاعات ارسال شده از سمت کاربر انجام می‌شود و مالک ۱۰۰ درصدی دامنه خواهد بود.

تنظیم NameServer اختصاصی

با ثبت دامنه در برتینا، از طریق واحد فنی به صورت رایگان اقدام به ثبت و تنظیم Child NameServer کنید.

امکانات خرید دامنه از برتینا

مزیت خرید دامنه ai برای کسب‌وکارها

دامنه دات اِی آی، از دسته دامنه‌های بین المللی کد کشوری است؛ به این معنی که علیرغم ارائه توسط یک کشور خاص و پیروی از قوانین آن کشور، جهت استفاده محدود به کشور، شغل و سازمان خاصی نیست. از این‌رو، با ثبت دامنه ai، امکان فعالیت در سطح بین‌المللی برای کسب‌ وکار شما فراهم می‌شود و با توجه به اقبال عمومی به این پسوند، جذابیت آن برای بازدیدکنندگان وبسایت شما دوچندان می‌باشد. همچنین ثبت دامنه با پسوندهای بین‌‌المللی معروف مانند info و org ،net ،com در کنار دامنه ir، از سواستفاده نام کسب‌وکار جلوگیری می‌کند.

معرفی محدودیت‌های ثبت دامنه ai

پسوند ai به جز محدودیت‌ کاراکترها در نام دامنه، محدودیت خاصی برای استفاده ندارد و سایت‌ها با کاربری‌های متفاوت امکان ثبت دامنه دات اِی آی را دارند. محدودیت کاراکترها در خرید دامنه عبارت‌اند از:

  • نام دامنه باید حداقل ۳ و حداکثر ۶۴ کاراکتر داشته باشد.
  • استفاده از کاراکترهایی به‌جز حروف، اعداد و خط فاصله غیرمجاز است.
  • شروع یا اتمام نام دامنه با خط فاصله ممنوع است.
انتقال دامنه به برتینا

مهم‌ترین نکات خرید دامنه دات اِی آی پریمیوم

برای دامنه‌های پریمیوم به دلیل خاص بودن نوع دامنه، ارزش آن از سوی رجیسترار بیش از قیمت مرسوم تعیین می‌شود. در موارد نادری، این نوع دامنه ها از قبل توسط رجیسترار یا اشخاص دیگر ثبت شده‌اند و از سوی ایشان قیمت‌گذاری می‌شوند.

شرایط و قوانین ثبت دامنه ملی

دامنه ai مناسب برای تبلیغ در گوگل

از آنجایی که دامنه ai بین‌المللی است، گزینه‌‌ای مناسب برای تبلیغات گوگل محسوب می‌شود. اگر کسب‌وکار شما در ایران فعال است و فقط دامنه ir دارید، برای استفاده از خدمات گوگل ادز و سایر خدمات بین‌المللی، ثبت دامنه دات اِی آی پیشنهاد می‌شود.

سیستم اطلاع‌رسانی برتینا برای تمدید دامنه

برتینا از طریق ارسال ایمیل، SMS و تماس تلفنی، چند روز پیش از تاریخ انقضای دامنه‌ ai، موعد تمدید دامنه ai را یادآوری می‌کند. با سیستم اطلاع‌رسانی برتینا از انقضا دامنه شما جلوگیری می‌شود و در صورت تمدید به‌موقع، نگرانی بابت از دست دادن دامنه خود نخواهید داشت.

خرید دامنه ثبت دامنه برتینا
انتخاب نام دامنه اصلی هاست

کنترل‌پنل اختصاصی برتینا

با ثبت دامنه ai در برتینا، کنترل‌پنل اختصاصی در اختیار شما قرار می‌گیرد که مدیریت دامنه را ساده و سریع می‌کند. همچنین در این کنترل‌پنل می‌توانید دامنه‌های دیگری را مدیریت کنید.

سوالات متداول

مراحل ثبت دامنه برای همه دامنه‌های بین‌ المللی مانند دامنه ai، به صورت آنی پس از پرداخت هزینه دامنه، آغاز خواهد شد و مدت زمان به ثبت رسیدن آن‌ها به رجیسترار بستگی دارد.

برتینا، قبل از انقضا دامنه ai ، موعد تمدید دامنه را از طریق ایمیل، اس ام اس و تماس تلفنی به شما اعلام می‌کند.

جهت تمدید دامنه ai خود، از طریق ناحیه کاربری برتینا و بخش سرویس‌های من اقدام کنید. همچنین ۲۰ روز پیش از موعد تمدید دامنه، صورتحساب مربوطه در پنل کاربری به صورت خودکار ایجاد می‌شود.

دامنه‌های پریمیوم به‌دلیل خاص بودن نوع دامنه و داشتن ویژگی‌هایی مانند کوتاه و حاوی کلمات مهم بودن، ارزش آن از سوی رجیسترار بیش از قیمت مرسوم تعیین می‌شود. در موارد نادری، این نوع دامنه‌ها از قبل توسط رجیسترار یا اشخاص دیگر ثبت شده‌اند و از سوی ایشان قیمت‌گذاری می‌شوند.

چرا برتینا

برتینا با ثبت بیش از ۱۰۰ نوع دامنه و ارائه سرویس به بیش از ۳۰۰۰۰ کاربر ایرانی از بزرگترین مراکز ثبت دامنه در کشور است.

شرکت برتینا، چند روز قبل از تاریخ انقضای دامنه‌، جهت تمدید دامنه ir. و دامنه‌های بین‌المللی، به صورت متناوب به شما اطلاع‌رسانی خواهد کرد.

تمامی دامنه‌های ثبت شده در برتینا اعم از دامنه ir. و دیگر پسوندها، دارای کنترل‌پنل اختصاصی است که به شما امکان انجام هرگونه عملیاتی را می‌دهد.

برتینا از معدود ثبت‌کننده‌های دامنه در ایران است که مالکیت ۱۰۰ درصد دامنه را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و از اطلاعات کاربران و اعتماد آن‌ها سواستفاده نمی‌کند.

نیروی متخصص و حرفه‌ای سرمایه‌ اصلی برتینا است زیرا که متخصصین ما در برتینا آماده‌ حل هرگونه چالش و خدمات‌رسانی به مشتریان هستند.

نظر شما درباره این صفحه چیست؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید

میانیگن امتیاز 4.9 / 5. تعداد آراء 300

هنوز امتیازی داده نشده. اولین نفری باشید که امتیاز میدید

تعدادی از مشتریان ما در چند سال گذشته