خرید دامنه com

قیمت سالانه  856,000  تومان

مالکیت ۱۰۰٪ دامنه برای شما

ثبت دامنه com در برتینا، به‌طورکامل با اطلاعات ارسال شده از سمت کاربر انجام می‌شود و مالک ۱۰۰ درصدی دامنه خواهد بود.

قفل دامنه رایگان

ثبت دامنه com در برتینا، به‌طورکامل با اطلاعات ارسال شده از سمت کاربر انجام می‌شود و مالک ۱۰۰ درصدی دامنه خواهد بود.

تنظیم NameServer اختصاصی

با ثبت دامنه در برتینا، از طریق واحد فنی به صورت رایگان اقدام به ثبت، تنظیم و مدیریت Child NameServer کنید.

نکات مهم درباره خرید دامنه com

دامنه com، مخفف commercial، به معنای تجاری یا تجارت است و به‌دلیل بین المللی بودن، سایت‌هایی که دامنه com دارند، بیشتر مورد اعتماد کاربران هستند. همچنین، خرید دامنه com برای کسب‌وکارهایی که به‌صورت بین‌‌المللی فعالیت دارند، به‌عنوان ضرورت شناخته می‌شود.

اگر دامنه موردنظر شما پریمیوم باشد، هزینه خرید دامنه com و سایر دامنه‌های بین‌ المللی، باتوجه‌‌به قیمت اعلام شده ریجسترار، متفاوت خواهد بود.

اگر فعالیت کسب‌وکار شما محدود به ایران است و قصد استفاده از خدمات گوگل ادز را دارید، پیشنهاد می‌کنیم برای رفع محدودیت دامنه ir در گوگل ادز، دامین بین‌المللی com را در کنار دامنه ir خریداری کنید.

خرید و ثبت دامنه‌های بین‌المللی

مزایای ثبت دامنه com در برتینا

قفل دامنه رایگان

با خرید دامنه com از برتینا، قفل دامنه رایگان برای افزایش امنیت و جلوگیری از انتقال ناخواسته دامنه خود دریافت کنید.

مالکیت ۱۰۰٪ دامنه

ثبت دامنه com در برتینا، به‌طورکامل با اطلاعات ارسال شده از سمت کاربر انجام می‌شود و مالک ۱۰۰ درصدی دامنه خواهد بود.

تنظیم NameServer اختصاصی

با ثبت دامنه در برتینا، از طریق واحد فنی به صورت رایگان اقدام به ثبت و تنظیم Child NameServer کنید.

امکانات خرید دامنه از برتینا

مزیت خرید دامنه com برای کسب‌وکارها

دامنه دات کام، بین‌المللی است؛ به این معنی که محدود به کشور، شغل و سازمان خاصی نیست و در کلیه کشورها قابل استفاده است. از این‌رو، با ثبت دامنه com، امکان فعالیت در سطح بین‌المللی برای کسب‌وکار شما فراهم می‌شود. همچنین ثبت دامنه با پسوندهای بین‌‌المللی معروف مانند info و org ،net ،com در کنار دامنه ir، از سواستفاده نام کسب‌وکار جلوگیری می‌کند.

معرفی محدودیت‌های ثبت دامنه com

پسوند com به جز محدودیت‌ کاراکترها در نام دامنه، محدودیت خاصی برای استفاده ندارد و سایت‌ها با کاربری‌های متفاوت امکان ثبت دامنه دات کام را دارند. می‌تواند به کار برده شود. محدودیت کاراکترها در خرید دامنه عبارت‌اند از:

  • نام دامنه باید حداقل ۳ و حداکثر ۶۴ کاراکتر داشته باشد.
  • استفاده از کاراکترهایی به‌جز حروف، اعداد و خط فاصله غیرمجاز است.
  • شروع یا اتمام نام دامنه با خط فاصله ممنوع است.
انتقال دامنه به برتینا

مهم‌ترین نکات خرید دامنه دات کام پریمیوم

دامنه‌های پریمیوم به دلیل خاص بودن نوع دامنه، ارزش آن از سوی رجیسترار بیش از قیمت مرسوم تعیین می‌شود. در موارد نادری، این نوع دامنه ها از قبل توسط رجیسترار یا اشخاص دیگر ثبت شده‌اند و از سوی ایشان قیمت‌گذاری می‌شوند.

شرایط و قوانین ثبت دامنه ملی

دامنه com مناسب برای تبلیغ در گوگل

از آنجایی که دامنه com بین‌المللی است، گزینه‌‌ای مناسب برای تبلیغات گوگل محسوب می‌شود. اگر کسب‌وکار شما در ایران فعال است و فقط دامنه ir دارید، برای استفاده از خدمات گوگل ادز و سایر خدمات بین‌المللی، ثبت دامنه دات کام پیشنهاد می‌شود.

سیستم اطلاع‌رسانی برتینا برای تمدید دامنه

برتینا از طریق ارسال ایمیل، SMS و تماس تلفنی، چند روز پیش از تاریخ انقضای دامنه‌ com، موعد تمدید دامنه com را یادآوری می‌کند. با سیستم اطلاع‌رسانی برتینا از انقضا دامنه شما جلوگیری می‌شود و در صورت تمدید به‌موقع، نگرانی بابت از دست دادن دامنه خود نخواهید داشت.

خرید دامنه ثبت دامنه برتینا
انتخاب نام دامنه اصلی هاست

کنترل‌پنل اختصاصی برتینا

با ثبت دامنه com در برتینا، کنترل‌پنل اختصاصی در اختیار شما قرار می‌گیرد که مدیریت دامنه را ساده و سریع می‌کند. همچنین در این کنترل‌پنل می‌توانید دامنه‌های دیگری را مدیریت کنید.

سوالات متداول

مراحل ثبت دامنه برای همه دامنه‌های بین‌ المللی مانند دامنه com، به صورت آنی پس از پرداخت هزینه دامنه، آغاز خواهد شد و مدت زمان به ثبت رسیدن آن‌ها به رجیسترار بستگی دارد.

برتینا، قبل از انقضا دامنه com، موعد تمدید دامنه را از طریق ایمیل، اس ام اس و تماس تلفنی به شما اعلام می‌کند.

جهت تمدید دامنه com خود، از طریق ناحیه کاربری برتینا و بخش سرویس‌های من اقدام کنید. همچنین ۲۰ روز پیش از موعد تمدید دامنه، صورتحساب مربوطه در پنل کاربری به صورت خودکار ایجاد می‌شود.

دامنه‌های پریمیوم به‌دلیل خاص بودن نوع دامنه و داشتن ویژگی‌هایی مانند کوتاه و حاوی کلمات مهم بودن، ارزش آن از سوی رجیسترار بیش از قیمت مرسوم تعیین می‌شود. در موارد نادری، این نوع دامنه‌ها از قبل توسط رجیسترار یا اشخاص دیگر ثبت شده‌اند و از سوی ایشان قیمت‌گذاری می‌شوند.

چرا برتینا

برتینا با ثبت بیش از ۱۰۰ نوع دامنه و ارائه سرویس به بیش از ۳۰۰۰۰ کاربر ایرانی از بزرگترین مراکز ثبت دامنه در کشور است.

شرکت برتینا، چند روز قبل از تاریخ انقضای دامنه‌، جهت تمدید دامنه ir. و دامنه‌های بین‌المللی، به صورت متناوب به شما اطلاع‌رسانی خواهد کرد.

تمامی دامنه‌های ثبت شده در برتینا اعم از دامنه ir. و دیگر پسوندها، دارای کنترل‌پنل اختصاصی است که به شما امکان انجام هرگونه عملیاتی را می‌دهد.

برتینا از معدود ثبت‌کننده‌های دامنه در ایران است که مالکیت ۱۰۰ درصد دامنه را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و از اطلاعات کاربران و اعتماد آن‌ها سواستفاده نمی‌کند.

نیروی متخصص و حرفه‌ای سرمایه‌ اصلی برتینا است زیرا که متخصصین ما در برتینا آماده‌ حل هرگونه چالش و خدمات‌رسانی به مشتریان هستند.

نظر شما درباره این صفحه چیست؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید

میانیگن امتیاز 4.9 / 5. تعداد آراء 300

هنوز امتیازی داده نشده. اولین نفری باشید که امتیاز میدید

تعدادی از مشتریان ما در چند سال گذشته