فروش رابطه‌ای–کسب درآمد از برتینا

شما هم از سود برتینا سهمی داشته باشید!

برتینا با هدف حمایت از فعالان عرصه وب و برقراری ارتباط بیشتر با مدیران سایت ها، اقدام به ارائه ی سیستم همکاری در فروش هاست نموده است. تمام مدیران و صاحبان سایت های شخصی، کوچک، متوسط و بزرگ یا وبلاگ ها می توانند با استفاده از این سیستم به کسب درآمد بپردازند. در این سیستم یک لینک اختصاصی به شما می دهد که شما می توانید آن را مستقیم در سایتتان قرار دهید و یا از بنرهای تبلیغاتی موجود استفاده کنید.

درباره برتینا
فروش رابطه‌ای

اطلاعات بیشتر

هر گاه شخصی با کلیک روی بنر یا لینک اختصاصی شما وارد سایت برتینا شود، تا دو ماه بعد از آن به هر شکلی که مجددا وارد سایت شود و هر خریدی که انجام دهد ۱۵% از مبلغ آن به شما تعلق می گیرد.

جهت شروع فقط کافیست در ناحیه کاربری برتینا ثبت نام نموده و وارد قسمت «کسب درآمد از برتینا» شوید.

سرویس های دارای امکان همکاری در فروش با ۱۵ درصد از قیمت برای تمامی سرویس های هاستینگ و سرویس پایشگر – مانیتورینگ می باشد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۶۱۰۶۴ تماس حاصل نمایید.

 

شرایط همکاری با فروش

همکاری در فروش برای «اشخاص حقیقی» و «اشخاص حقوقی» امكان‌پذیر است.

دوره زمانی باقی ماندن کوکی در مرورگر افرادی که از طریق لینک همکاری در فروش وارد سایت شده اند در صورت عدم حذف کوکی خود حداکثر ۲ ماه می باشد.

هیچ کاربری نمی تواند با لینک همکاری در فروش خود خرید کند.

برای دریافت درآمد، حداقل موجودی حساب کاربری باید به ۲۵۰۰۰ تومان رسیده باشد.

درآمد کسب شده از طریق همکاری در فروش تماما قابل برداشت است.

درآمد پس از قرار گرفتن در قسمت «میزان درآمدهای تایید شده» برای کاربر قابل برداشت می‌شود. توجه داشته باشید که تایید مبلغ کسب درآمد مدتی زمانبر خواهد بود. لازم به ذکر است در صورت لغو سرویس توسط خریدار، درآمد از حساب کاربری همکار در فروش کسر می‌شود.

جهت درخواست تسویه حساب درآمد، می‌بایست در ناحیه کاربری یک تیکت مجزا به بخش مالی ارسال شود. همچنین شماره کارت ۱۶ رقمی هم نام با نام و نام خانوادگی موجود در حساب کاربری نیز باید در تیکت نوشته شود.

کاربران می توانند با درآمد خود در ناحیه کاربری محصولات برتینا را خریداری کنند.

پشتیبانی مشتریان به عهده شرکت برتینا است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۶۱۰۶۴ تماس حاصل نمایید.

چرا برتینا

برتینا، ارائه‌دهنده انواع سرویس‌های هاستینگ، سرور ابری، تبلیغات گوگل، ثبت انواع دامنه و دیگر خدمات تحت شبکه و اینترنت با بهترین امکانات و رضایت بالای مشتریان است.

بروزترین سخت‌افزارها

برتینا در کنار پایبندی به تعهدات با بروز نگه‌داشتن تجهیزات و سخت‌افزارها، خدمات مختلفی را با بهترین امکانات به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

امنیت بالا

همواره امنیت اطلاعات برای برتینا، از اهمیت بالایی برخوردار است با توجه به این موضوع، برتینا با سیستم‌های امنیتی حرفه‌ای امنیت اطلاعات شما را تضمین می‌کند.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

در صورت بروز مشکل نگران نباشید، چرا که برتینا خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته  در ۷ روز هفته را کاملا بدون هیچگونه محدودیتی ارائه می‌دهد.

پرسنل متخصص

نیروی متخصص و حرفه‌ای سرمایه‌ اصلی برتینا است زیرا که متخصصین ما در برتینا آماده‌ حل هرگونه چالش و خدمات‌رسانی به مشتریان هستند.

تعدادی از مشتریان ما در چند سال گذشته