سوال و جواب برتینا

نمایندگی تبلیغات در گوگل برتینا

نمایندگی تبلیغات در گوگل برتینا به دو روش می باشد:

نمایندگی تبلیغات در گوگل با در اختیار داشتن اکانت Google Adwords
نمایندگی اعتباری بدون پیش پرداخت (پرداخت به ازای جذب مشتری)

طراحان وب ، شرکتهای هاستینگ ، موسسات تبلیغاتی ، شرکتهای کامپیوتری و...

با توجه به رشد روز افزون خدمات وب و اقبال عمومی در این زمینه و بازده فراوان سیستم تبلیغات در گوگل طی یک سال گذشته حجم این بازار به مقدار قابل توجهی افزایش یافته است. این موضوع نوید بخش ایجاد بازاری خوب در این زمینه می باشد اما متاسفانه طی چند سال گذشته افزایش تحریم های بین المللی علیه کشور عزیزمان بسیاری از شرکتهای فعال در این زمینه (تبلیغات در گوگل) را که بطور مستقیم با گوگل وارد همکاری شده اند با مشکلات عدیده مواجه کرده است.
خوشبختانه شرکت برتینا توانسته است با استفاده از دفاتر قانونی خارج از کشور و کسب گواهی رسمی گوگل این مشکل را حل نماید و این نوید به شما داده می شود که دیگر نگران بسته شدن حساب های خود و یا انواع موارد تحریمی نباشید. سابقه برتینا طی 3 سال گذشه نیز نشانگر این موضوع می باشد. توجه داشته باشید در طول چند سال گذشته در موارد معدوی حسابهای برتینا نیز بسته شده اند که با توجه به هویت خارجی آنها و رعایت موارد حقوقی تمامی آنها طی مدت چند روز مجددا فعال شده اند و تا به امروز حتی یک اکانت نیز بطور کامل بسته نشده است.
باتوجه به این رشد چشمگیر در سال گذشته، سیاست برتینا در سال جدید توسعه این بازار در ایران و گسترش همکاری با تمامی فعالان عرصه وب ، اینترنت و تبلیغات می باشد. در همین راستا برتینا جهت حمایت از فعالان این عرصه سرویس ها متعددی را ارائه می نماید و شما می توانید از خدمات حمایتی برتینا در این زمینه بهره مند گردید.
پس اکیدا توصیه می شود بصورت مستقیم با گوگل وارد همکاری نشده و از خدمات برتینا استفاده نمایید تا با این روش ثبات کاری شما حفظ گردد و بتوانید از خدمات حمایتی برتینا بهره مند گردیده و با توجه به ثبات بالای سرمایه گذاری فعالیت خود را در این بازار گسترش دهید.
نمایندگی تبلیغات در گوگل با در اختیار داشتن اکانت Google Adwords
نمایندگی اعتباری بدون پیش پرداخت (پرداخت به ازای جذب مشتری)

left arrow right arrow