هوش مصنوعی ChatGPT به صنعت خودروسازی می‌آید
هوش مصنوعی ChatGPT به صنعت خودروسازی می‌آید
مارس 11, 2023
اپلیکیشن Grammarly به یک دستیار مبتنی بر هوش مصنوعی مجهز شد

اپلیکیشن Grammarly به یک دستیار مبتنی بر هوش مصنوعی مجهز شد

اپلیکیشن Grammarly به یک دستیار مبتنی بر هوش مصنوعی مجهز شد

پس از عرضه عمومی ChatGPT، بسیاری از شرکت‌های فناوری برای محصولات و اپلیکیشن‌های خود به استفاده از این چت بات روی آوردند تا بتوانند تجربه کاربری بهتری را ارائه کنند. پس از اضافه شدن این چت بات به مرورگر بینگ و خودرو‌های جنرال موتورز، اپلیکیشن Grammarly هم به یک دستیار هوش مصنوعی مبتنی بر چت بات ChatGPT مجهز شده است.

نرم‌افزار Grammarly یک دستیار ساده است که برای اصلاح موارد و موضوعات نگارشی به کار می‌رود. این اپلیکیشن می‌تواند اشتباهات املایی، غلط‌های نگارشی و موارد دیگری که ممکن است در متون انگلیسی وجود داشته باشد را شناسایی و اصلاح کند. حالا این نرم‌افزار به قابلیتی جدید تحت عنوان GrammarlyGo مجهز شده است که می‌تواند بهره‌وری را هنگام استفاده از اپلیکیشن مذکور به شکل چشمگیری افزایش دهد. این قابلیت بر اساس هوش مصنوعی طراحی شده است و ساختاری شبیه به ChatGPT دارد.

Grammarly می‌گوید که این ابزار برای اصلاح موارد نگارشی و دستور زبانی به کار می‌رود و فرقی نمی‌کند که فرد از ابتدا نوشتن یک متن را آغاز کرده باشد یا در حال کار روی یک نوشته آماده باشد. قابلیت جدید این نرم‌افزار بر اساس سبک کاری شرکت‌ها در نوشتن مطالب و سلیقه کاربران، پیشنهاد‌هایی را برای نگارش متون ارائه می‌کند. افزون بر این، سرویس مذکور این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا خودشان کنترل تجربه‌شان را در اختیار داشته باشند.

گفتنی است که نسخه بتای سرویس جدید این نرم‌افزار از ماه آوریل سال جاری فعال خواهد شد تا در اختیار توسعه‌دهندگان، کاربران سرویس‌های پریمیوم، تجاری و آموزشی Grammarly قرار بگیرد.

مطلب مرتبط  بخش پادکست توییتر راه‌اندازی شد

 منبع: livemint

تبلیغ در گوگل برتینا

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

امتیاز / 5. تعداد نظرات :

اولین نظر را شما ثبت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.