تور مجازی گوگل

به کمک خدمات تور مجازی گوگل، دقیق تر در نتایج جستجو و نقشه گوگل دیده شوید
مشتریان شما به دیدن فضای کاری شما خیلی علاقه مند هستند. لطفا به کنجکاوی آنها پاسخ مثبت بدهید
تور مجازی با عکسبرداری 360 درجه از محیط کار شما به مخاطبان اجازه می دهد که قدم به قدم محیط مورد نظر را به صورت سه بعدی مشاهده کنند. بدون اینکه نیاز به سخت افزار یا نرم افزار دیگری باشد. فقط با یک جستجوی ساده در گوگل!

تور مجازی

این سرویس نوعی عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی می باشد که می تواند تصاویر 360 درجه از خیابان، محل کار، شرکت، ارگان، مغازه، کافی شاپ، رستوران و … را در سایت و نتایج گوگل سرچ و گوگل مپ قرار دهد. عکاسی 360 درجه به شما این جازه را می دهد که نمایی کامل از محل مورد نظرتان را مشاهده کنید و در مکانی 3 بعدی قدم گذاشته و حرکت نمایید. نقشه گوگل ( گوگل مپ ) کاراترین ابزار در دنیای گشت و گذار اینترنتی است . مزیتی که در طراحی این برنامه مورد توجه است، یافتن مشاغل گوناگون برای کاربران است. گوگل در سال 2012 امکانی در نتایج جستجوی گوگل ایجاد نمود که با سرچ نام کسب و کار، اطلاعات آن به همراه تصاویر، در باکس سمت راست نتایج گوگل نمایش داده می شود. در حال حاضر نیز بیشتر افراد برای یافتن مشاغل مورد نیاز خود به نقشه گوگل ( گوگل مپ ) مراجعه می کنند. به طور مثال کاربران برای یافتن کافی شاپ یا رستوران یا هتل یا … در گوگل مپ، واژه های “کافی شاپ نزدیک من” ، “رستوران نزدیک من” ، “هتل نزدیک من” و … را جستجو می کنند. با ساخت تور مجازی گوگل و قراردادن آن در کنار کسب و کار شما در گوگل مپ، مشتریان یا جستجوگران حرفه شما می توانند از مکان و کیفیت خدمات شما مطلع و به آن اطمینان حاصل نماید. حال گوگل چگونه می تواند به محل، خدمات و اطلاعات وارد شده در نقشه گوگل اطمینان کند؟ زمانی که عکس های 360 درجه توسط عکاسان مورد اعتماد گوگل در شرکت برتینا تهیه و در گوگل مپ تعریف شود، گوگل به اطلاعات و مکان کسب و کار شما اطمینان می کند و این امر باعث می شود کسب و کار شما نسبت به رقیبانتان از اعتبار بیشتری برخوردار شود.

مزایای تور مجازی گوگل

چرا برتینا را انتخاب کنیم؟

شرکت برتینا طی سالیان گذشته، همکاری های بسیار خوبی با شرکت گوگل داشته و دارد. این شرکت با اخذ گواهینامه “عکاسان مورد اعتماد گوگل”، این اطمینان را می دهد که تصاویر 360 درجه ثبت شده، امکان ثبت در گوگل مپ و گوگل سرچ را خواهد داشت.
برتینا با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا که مورد تایید گوگل می باشد، تور مجازی کسب و کار های مختلف را تهیه می کند. سخت افزار استفاده شده برای تهیه تور مجازی، دوربین ncTECH iris360 می باشد که سازگار با “گوگل استریت ویو” می باشد. این دوربین از طرف گوگل مورد تایید می باشد.

قرارگرفتن در جستجو گوگل (Google Search):

هنگامی که در گوگل نام محل را جستجو نمایید، در سمت راست می توانید بر روی See inside کلیک نموده و تصاویری 360 درجه از نمای درون مکان مشاهده نمایید.

قرار گرفتن در گوگل مپ (Google Maps):

با باز کردن گوگل مپ و سرچ مکان مورد نظر تصویری در سمپ چپ گوگل مپ ظاهر می شود که با کلیک بر روی آن می توانید نماهایی 360 درجه و کامل از درون مکان مورد نظر مشاهده نمایید.

برای دریافت مشاوره تلفنی، نام و شماره تلفن خود را وارد کنید.

چرا برتینا

برتینا ارائه‌دهنده انواع سرویس‌های تبلیغات گوگل با پشتیبانی و مشاوره رایگان است.

نظر شما درباره این صفحه چیست؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید

میانیگن امتیاز 4.2 / 5. تعداد آراء 70

هنوز امتیازی داده نشده. اولین نفری باشید که امتیاز میدید

تعدادی از مشتریان ما در چند سال گذشته

وبلاگ برتینا